Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Yazın köpek günleri

Yazın köpek günleri

, ateşliyken çalışmayı zorlaştıran tek kişi ben miyim ve A / C yok mu?

Haftanın erken saatlerinde o kadar kötüydü, bütün gün mide bulantısını hissettim. Artık alamadım ve Perşembe günü bir günlük gezi için Santa Marinella’ya gittim. Sonunda biraz rahatlama.

Noel Baba Marinella
Yüksek sezonda hiç olmadım. Paketlendi.

En sevdiğim restoran kapalıydı, bu yüzden arkadaşım Elizabeth’in sevdiği L’Acqua Marina’yı denedim. Yemek lezzetli ve manzara da çok kötü değildi.

L’Acqua Marina restoranından deniz manzarası
Bence bu Ağustos’ta kasabada çok daha fazla turist var. Bu ekonomi için harika bir haber. Roma’da yerel bir sıkışmışsanız, bu harika bir haber değil. Neredeyse her şey turistik olmayan her şey (örneğin kuru temizleyiciler, gazete bayisi, favori restoranlar) kapalıdır. Her iki dünyanın en kötüsü. Bölgem turistlerle dolu olduğu için “sessiz Roma” nın tadını çıkarmam.

Arkadaşlarımın çoğunluğu haftalarca şehir dışındadır. Amerikan’larımın çok sayıda, ailemi görmek için devletlere giderler ve İtalyan arkadaşlarım her yerinde seyahat ediyor.

Ayrıca, 9: 30’dan 9: 30’dan yaklaşık 5:30 arasında bir şey yapmak için çok kanlı.

Her yıl söylüyorum (Ağustos ayında Roma’dan kurtulmam gerekiyor), ama bu yaz devenin geri döndü. Son zamanlarda bir yasa, 2: 00’da kapanmak yerine istedikleri kadar açık kalmak için “yemek” hizmet eden yerlere izin verildi. 00

Pencerelerim kapalıyken bile ve bir hayranı bu aptalları duyabiliyorum. Sözleşmem gelecek yıl arttığında yeni bir eve yer değiştirebileceğim sanmıyorum, ancak gelecek yaz dağlarda ya da denizin bir yerin kiralayacağım. Ben çok yaptım.

Uyku yok + 100 derece sıcaklık = bir huysuz kişi.

Isıya nasıl başa çıkıyorsunuz?

Bunu Paylaş:
Pinterest
Facebook
Twitter
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Roma’ya seyahat etmek? Bu uygulamalara ihtiyacınız var. June 29, 2012 “Roma”
Buon Viaggio – Versilia, Toskana Sahili 26, 2012 “Sanat”
Hafta sonu ilham – Positano.March 8, 2013’ten bir bakış “İtalya”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *