Bir bodrum tadilat

Ben isteksiz bir yenileyiciyim. Toronto’nun Bit Portekiz’deki 130 yaşındaki Victoria Row’umun bağırsak görevi ve Redux, Ekim 2003 House & Home, “Çılgın Renovator Günlüğü” sorununda yer aldı ve bundan sonra yemin ettim bir daha asla yapmayın. Bir evi yüzey, sadece sunmak için, “bir proje” olmasını özlediklerinden bir tane daha satın alan ev sahipleri kimler? Oraya gidemiyorum. Reno günlerini sıkıca arkasına koyan Gal, son sınır hakkında ciddiye inanmamı sağlamak oldukça harika bir şey aldı: bodrumun yenilenmesi.

Ve buydu:

İster inanın ister inanmayın, bu bir bodrum yanı sıra ne güzel – çok temiz ve organize, iyi ışık, son derece az sayıda bölme, beyaz ve keskin ancak koyu zeminlerle. 2007’nin yaz aylarında ve çekim günü programında profesyonel fotoğrafçı Michael Graydon ile bu çekimdeydim, kendi bit bodrumumu ve ne olabileceğini hayal etmeye başladım.

Tabii ki, çalışmak için çok daha azım var:

Küçük alan, alçak tavanlar, garip bölmeler, doğal ışık smidge’ine izin veren bir iğne deliği video kamerası gibi bir bit pencere, bilirsiniz, herkesin bodrum katı gibi. Ancak hayal ederseniz, Reno gelecek – umarım.

Bu alanı tersine çevirmenin mümkün olduğuna inanıyor musunuz?

Ve maliyeti olmayan bir ton nakit mi?

Fotoğrafa katkı verenler:
1. Michael Graydon
2. Meg Crossley

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *