Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized 14 Ön Kapı Kavramları Mükemmel bir ilk algı için

14 Ön Kapı Kavramları Mükemmel bir ilk algı için

Ön kapınızı tasarlamanız söz konusu olduğunda, bir açıklama yapmaktan korkmayın. Sonuçta, tüm evinizin tonu ayarlayan mimari işlevdir. Bu, mükemmel bir boya rengi, benzersiz şekil veya çarpıcı mimari detay anlamına gelebilir. İster doğrulanmış bir modernist olun, ister geleneksel estetik çarpıklarınız olun, burada eviniz için mükemmel bir ilk algı üretecek 14 ön kapı konsepti.

Buzlu cam, karmaşık paneller ve sıcak metal aksanlı güzel kemerli kapılar, bu rustik ülke evine Avrupa çekiciliğini ekliyor. Büyük bir fener kemerli tavanı vurgular ve sıcak ahşap üzerinde modernize edici bir etkiye sahiptir.

Fotoğrafçı: Angus Fergusson

Kaynak: Ev ve Ev Ekim 2014

Tasarımcı: James Davie

Bu mod kapılar esas olarak evin çağdaş tasarımıyla çalışan ve iç kısmını doğal ışıkla dolduran camdır.

Fotoğrafçı: Lucas Finlay

Kaynak: Home & House Temmuz 2015

Tasarımcı: Mimarlık, İç Mekan, Frits de Vries Architect; Genel Sözleşme, Doğal Denge Homebuilders

Gevrek beyaz fıçı tahtası ve zengin siyah kapılar geleneksel bir kombinasyondur, ancak Quebec’in doğu kasabalarındaki bu sömürge canlanma kulübesinde yüksek kontrast kombinasyonu güçlü ve sofistike hisseder.

Fotoğrafçı: André Rider

Kaynak: Home & House Mayıs 2014

Tasarımcı: Les Ensembliers

Bir Kanarya sarı kapı, bu Mod Vancouver evinin alışılmadık iç konfigürasyonuna (ev sahipleri, üç yetişkin çocukları ve ortaklarının yanı sıra gençlerin de 2.880 feet kare paylaşıyor). Kombinasyon, evin beyaz sıva dışına güneşli bir kontrpuan.

Fotoğrafçı: Janis Nicolay

Kaynak: Home & House Mart 2015

Tasarımcı: Marianne Amodio

Kırmızı tuğla ve siyah döşeme daha geleneksel bir kombinasyon daha, bu sefer yüksek parlak boya ile çağdaş hale getirdi, bu da ticari cepheye biraz yayıldı. Ayrıntılı bir tente yüksek etkili bir ifade yapar.

Fotoğrafçı: Angus Fergusson

Kaynak: Home & House Ocak 2012

Tasarımcı: Tommy Smythe

Bu güzel Edinburgh Terrace House, blog yazarı Samantha Lawrie, diğer yarısı Chris’in yanı sıra iki bit kızının evi, tarihi bir cazibeye sahip. Çarpıcı ön kapı, girişe eğlenceli bir renk patlaması katan bir miras tonu olan Farrow & Ball’un Oval Uzay Blue’da (85) boyanmıştır.

Fotoğrafçı: Chris Tubbs

Kaynak: Home & House Aralık 2014

Tasarımcı Nancy Riesco’nun çağdaş Vancouver House’daki ön kapı, temel mimari detayları ele alıyor: sıcak ahşap cephe, kutu çizgileri ve geniş cam alanları.

Fotoğrafçı: Janis Nicolay

Kaynak: Home & House Haziran 2013

Tasarımcı: Nancy Riesco

Bu Kuzey Toronto yarıda, ön kapıda aynı büyük gri-mavi tonu, çağdaş metal korkulukların yanı sıra verandanın büyük ölçekli taş karolarında ayak altında görünür. Bu, girişe uyumlu bir görünüm sağlar ve hissi vermenin yanı sıra evin kırmızı tuğlası ve kremsi beyaz döşeme ile iyi tezat oluşturur.

Fotoğrafçı: Michael GraydonKaynak: Home & House Mayıs 2014

Kopenhag’daki bu İngilizce tarzı evin ön kapısı, 20. yüzyılın başlarından itibaren Londra iç tasarımını hatırlıyor. Titiz bir şekilde korunmuş olsa da, ince siyah kapılarda sadece evin tarihi cazibesine katkıda bulunan hoş bir patine var.

Fotoğrafçı: Gaelle Le Boulicaut

Kaynak: Ev ve Ev Ağustos 2014

Cedar sallıyor, kremsi beyaz döşeme ve kapılar, PEI’daki daha büyük bir yazlık evin konuk evi olan bu küçük tuz kutusunun geleneksel profilini oynuyor.

Fotoğrafçı: Janet Kimber

Kaynak: Home & House Temmuz 2012

Tasarımcı: Elizabeth Sisam

Döşeme için bir tonla kalırken, kapı kesinlikle daha güvenli bir seçim olsa da, tasarımcı Jeffrey Douglas, Viktorya’nın kapısını sıcak bir altın başı boyadı ve evi modern, eklektik kenar sağlayan döşeme için mürekkep mavisi ile gitti .

Fotoğrafçı: Michael Graydon

Kaynak: Home & House Ocak 2013

Tasarımcı: Jeffrey Douglas

Derin Donanma Siding’in yanı sıra bu Muskoka yazlık evinin zonalarına karşı, beyaz bir kapı ve trim tam olarak doğru hissediyor. Combo yanı sıra harika, ancak kapının temiz çizgileri ve kapı çerçevesinin tekrarlayan dikdörtgenleri ve direkler çağdaş bir dokunuş.

Fotoğrafçı: Angus Fergusson

Kaynak: Home & House Haziran 2015

Tasarımcı: Cameron MacNeil

Hafif bir turkuaz kapı, hafif sallama siding ve beyaz kaplamaya karşı açılır ve bu Vancouver ev evine sahil, rahat bir his verir.

Fotoğrafçı: Tracey Ayton

Kaynak: Home & House Temmuz 2015

İnce bir pirinç kapı kolu, tasarımcı Sarah Hartill’in parlak siyah ön kapısına karşı glam hissediyor ve basit dış cepheye ince bir lüks vibe sağlıyor.

Fotoğrafçı: Donna Griffith

Kaynak: Home & House Mayıs 2014

Tasarımcı: Sarah Hartill

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *