Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Bir tasarımcıya sorun: Mutfak alanı makyaj ipuçları

Bir tasarımcıya sorun: Mutfak alanı makyaj ipuçları

S. Mutfağımı güncellemek için ne yapmalıyım?

(Kendi sorunuzu göndermek için bir Designer ™ sayfamıza bakın.)

C. Hepimiz mutfak alanının genellikle yenilenmek için en pahalı alan olduğunu anlıyoruz, ancak iyi planlıyorsanız ve üç ana unsur hakkında düşünmek için zaman ayırıyorsanız, kendinize birçok baş ağrısını kurtarabilirsiniz.

Dışarıdan gelişmeyi seviyorum, bu yüzden seçtiğim ilk şey dolaplar. Mevcut olanlarınız yapısal olarak sağlamsa, onlara yeni bir hayat ve güncellenmiş donanımla yeni bir hayat sağlayabilirsiniz. Ya da bir adım daha ileri götürün ve resim yapmadan önce ana hatları ile karşılaşın. Aynı şekilde, bir katı bankayı aydınlatmak için cam cepheli olanlar için birkaç dolap kapısını da değiştirebilirsiniz. Ucuz değil, ancak tüm mutfağınızı değiştirmekten daha az maliyetli olacaktır.

İkincisi, inanıyor sayaçlar: Kuvars gibi doğal bir taş mutfaklar için harika bir malzemedir, çünkü son derece dayanıklı, gıda güvenli, korunması basit ve ısıya dayanıklı olduğu kadar çizilmeye dayanıklıdır. Kasap bloğu güzel bir uygun fiyatlı alternatiftir; 30 $/doğrusal ayak kadar düşük bir şekilde seçilebilir. Ancak her şey laminat, gerçekten!

Ve üçüncü, aydınlatma. Tavandaki gömme ışıklar mükemmel bir fikirdir, ancak bu çok fazla iş ise, aydınlatmayı artırmak için adanın veya masanın üzerinde birkaç büyüleyici kolye kurabilirsiniz.

Ardından, büyük ürünler ile yeni dolap donanımı, bir musluk ve çay havluları ile görünümü ortaya çıkarabilirsiniz.

Bkz. Bir Tasarımcı Yanıtı Sorun. Ayrıca, ASK A Designer ™ sayfamızdan talimatlarla kendi sorunuzu gönderin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *