Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Pazarlık: MPOW Küçük LCD taşınabilir multimedya projektörü (indirim kodu ile!)

Pazarlık: MPOW Küçük LCD taşınabilir multimedya projektörü (indirim kodu ile!)

Çok az kişi evleri için bir projektör kurmayı düşünüyor. 1999 düşünüldüğünde otomatik evdeki AV alanının tavanında bir tane vardı. O zamanlar 50 kilo crt canavardı, bu günlerde çok daha svelte LCD olayıydı.

Evdeki diğer odalara projektörler eklemekle oynadık, bu yüzden Mpow bize küçük LCD taşınabilir multimedya projektörlerinden birini denemek isteyip istemediğimizi sorduğunda ellerimizi almak için sabırsızlanıyoruz.

İlk olarak, bu 4K, hatta HD House Sinema Stunner. 1080p beslemesi alacak olsa da, bir elinde tutabileceğiniz ve her yere (208mm x 168mm x 78mm – 944g) götürebileceğiniz ucuz bir 800 x 480 gadget.

Kurmak

Kutu, projektör, güç kablosu, uzaktan kumanda (piller dahil değildir), bir HDMI kurşun ve küçük bir manuel olarak yer alır.

Çocuğum Shotgun’un yanı sıra projektör de odasına gitti. Ön kenar boyunca onu yükseltmenizi sağlayan ayarlanabilir bir ayak var, ancak en iyi açıyı elde etmek için hala bir kitap veya altına bir şey eklemeyi gerektirebilirsiniz.

Çok sayıda G/Ç var – aşağıdaki resme tıklayın – HDMI ve VGA girişleri dahil. Projektör 18 aylık bir garanti ile birlikte gelir ve 1200 lümen ampul LED ampulü “20.000+ saate kadar” olarak derecelendirilmiştir.

Kullanımda

Bir Chromecast’i taktığımız şeyleri test etmek için, projektörün arkasındaki idealden güçlendirmek için 5V (500mA) USB soketi var. 1080p’yi HDMI’ya veya VGA’ya sahip olan her şeyi takabilirsiniz.

Yerleşik hoparlör, özellikle fanın gürültüsü üzerinde, pratik olarak kullanabileceğiniz bir şey değildir. Kulaklık krikosundan yatak odası sonos girişine bir kordon koştuk ve mükemmeldi.

Chromecast ile Plex’i kullanarak, YouTube videolarına ek olarak birkaç film izledik ve resmin şaşırtıcı derecede hoş ve kesinlikle kullanılabilir olduğunu keşfettik.

Biz sadece harika çalışan yatak odası duvarını yansıttık. Spesifikasyonlar, ekrandan 1,5 m uzaklıkta 3m’de 120 ″ resme ulaştığında 32 ″ bir resim teklif eder, böylece en büyük çapraz görüntüyü elde etmek için duvarınızdan biraz geri dönmeniz gerekir.

Hem odağı hem de Keystone ayarını değiştirmek için manuel bir başparmak tekerleği vardır (projektör ekrana dik olmadığında bu görüntüyü eğir). Uzaktan kumanda düğmeleri, üreticinin üstünde de çoğaltılır.

Karar

Bu süslü bir HD makinesi olmasa da, indirim kodumuzun altında bazı bilge ampullerin maliyetinden çok daha fazla değil. Bazı rahat hareketli görüntü görüntüleme veya SD oyunları ile ayak parmağınızı projektör dünyasına batırmak uygun bir yöntemdir.

İşte MPOW’un otomatik ev okuyucuları için gönderdiği% 10 indirim kodu tam olarak nasıl kullanılacağına dair ayrıntılar, ancak hafta sonunda sona erdiğinde hızlı olun.

Amazon’dan temin edilebilir

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Küçük Projektör, Clokowe Portable House Motion Picture Projektör 6500 Lux, Full HD 1080p Video Projektör …
262 İncelemeler
£ 67.99
Amazon’a Git

2
Küçük Projektör, VAMVO YG300 Pro Taşınabilir Projektör 1080p Tam HD Desteklenen, Sinema Film Projektör …
2.762 yorum
£ 69.99
Amazon’a Git

3Yaber WiFi Projektör Küçük Taşınabilir Projektör 6500 Lümen 1080p Full HD Projektör [Projektör Ekranı …
2.509 yorum
£ 76.49
Amazon’a Git

Bu bağlantıyı kullanarak Amazon UK’den üreticiyi satın alın, ardından kasada TCNLDOA3 koduna gidin (kod 30/10/16 kadar geçerlidir).

xmpow.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *