Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Otomatik House 2.0 – # 27 Bizim Quooker Kaynar Su musluğumuz

Otomatik House 2.0 – # 27 Bizim Quooker Kaynar Su musluğumuz

Mutfak alanımız için baştan beri gözümüze sahip olduğumuz şeylerden biri kaynar bir su musluğuydu.

Patentli kaynama

QUOKEER, zihnin yanı sıra, işin yanı sıra, gerçek 100 ° C kaynar suyu dağıtan dokunuşlar yaratabilecek tek şey olduğunu gösteren bir patenti yapan ilk isimdir.

Çağdaş mutfağımızın geri kalanı için mükemmel bir maçın yanı sıra stilini sevdiğimiz gibi QUOKEER Fusion Meydanı (3FSRVS) seçtik. Biz de bize mükemmel tatma içme suyu sağlamak için isteğe bağlı soğuk su filtresi (CWF) eklendi.

Uydurma

Musluk, PRO3’ü, 42 CMS yüksek ve lavabonun altına monte edilmiş olan 15 cm silindirli bir 3 litrelik paslanmaz çelik depolama tankı içerir. Tipik tesisatın yanı sıra, 13 amp güç soketi gereksinimi.

Hızlı bir şekilde mevcut bir mutfak alanına retro tutturuldu, yanı sıra DIY savvy iseniz, o zaman kendiniz şekillendirebilirsiniz (bu kurulum videolarını inceleyin). Eğer ‘raflar koymaya’ olduğum için harikaysanız, o zaman ne yaptıklarını anlayan birini alırsınız.

Ek olarak, yeni ‘küp’ eklentisi de bağbozumu yapabilirsiniz. Bu, soğutulmuş ışıltılı ve hala su dağıtma kabiliyetini ekleyen sayaç sisteminin altında.

Kullanımda

Su filtresi monte edilmiş, içme suyuna tek bir itme ve sırayla erişim kazanın …

Tek bir itme, nişanlandığında, musluk halkasını mavi olanı yanacaktır. Su, su zevklerinin yanı sıra daha iyi kokular sağlayan aktif bir karbon filtre ile geçer.

Kaynar suya girmek için, yayı yüklü tırtıllı tekerleği iki kez bastırmak için gereklidir, o zaman saat yönünde çevirin.

Bu fonksiyon, çocukları risksiz tutar ve yakında kullanan yetişkinler için ikinci doğa haline gelir. Su, haşlanma tehlikesini azaltan havalandırıcı bir akışta dağıtılır, yanlışlıkla onunla temasa geçmeniz gerekir.

Yemekleri yıkamak için sıcak suda beklemek ya da yiyecek hazırlamak için musluğu çalıştırmak zorunda kalmayacaksınız. Sıcak bir içecek yapmak, beş dakikalık bir su ısıtıcısından bir su ısıtıcısının derhal memnuniyetine kaynatılmasını sağlar.

Borusun kendisi de çift tenlidir ve bu yalıtım, kaynar su koşarken bile kendinizi bu konuda tutmayacağınızı gösterir.

Hafif halka kırmızı dönerken, kaynar su kullanırken aynı zamanda, su sıcak tutmak için sistem enerji kullandığında aydınlattığını görün.

İşletme maliyetleri

Bununla başa çıkalım, bunun gibi bir şey alamazsın, paradan tasarruf etmek için, hepsinden sonra üst düzey bir ürün. Bununla birlikte, aynı zamanda, 7/24 kaynatın üzerinde 5 pint sudaki depolama tankının bu depolama tankını saklamak için sizi bir kolun yanı sıra bir kolun yanı sıra bir kolunu gidermediğini anlamak istiyorsunuz.

Neyse ki olmaz. QUOKEER, suyu 110 ° C’de saklamak için patentli bir vakum yalıtımlı kabı kullanır. Aynı şekilde, kaynamayı önleyen baskı altında tutulur, bu da daha verimli hale getirir.

QUOKEER’ın patentli vakum depolama tankı, suyun 110 derece baskı altında tutulmasını sağlar. Bu yenilik, suyu çok fazla enerji kullanmaya gerek kalmadan sıcak tutar. Elektrikle çalışan bir şişe olarak, hiçbir enerjinin kaçamaz. Su sadece musluktan çıktığında kaynar – bu nedenle geminin içinde düzenli olarak kaynamıyor.

Quooker state their extremely energy effective 1.6kW system indicates standby power usage is just 10w. Bu, su tutulmasının maliyetlerini, her gün yaklaşık 4 ° C’de sıcaklık kadar sıcaklık yapar (şimdiki £ 0.17 / kWh).

Additional efficiencies come from the truth that you are only utilizing the precise amount of water required, rather than boiling additional the method a lot of of us do with a kettle, or re-boiling the water as it’s cooled down by the time you get back to make that cuppa. So forgetting about that preliminary outlay, the continuous running costs truly might be less than utilizing a kettle.

Özetliyor

The comfort of this time saving tap is amazing as well as you get what you pay for here. A single spout with an sophisticated design, a high high quality 4-in-1 tap that dispenses hot, cold, filtered as well as boiling water, with the choice to upgrade to chilled still as well as sparkling water in the future too.

The Quooker flex Square is utilized so lots of times every day in the Automated house that it has swiftly ended up being one of the things we might never do without again. Parlak.

Available from Amazon

Remember to check out our Instagram to comply with the project, checked out the rest of the Automated house 2.0 blog articles as well as discover the links to all the products we’ve utilized in our self-build.

Bestseller No. 1

5 ReviewsQuooker fusion square chrome pro3vaq kaynar su musluğu 3 litrelik tank, gerçekten de

Hemen 100 derece kaynar su, soğuk ve sıcak su ile birlikte tek musluk türü.
3 litrelik bir depolama tankı ile birlikte ve cilalı kromda tamamlanmıştır.
Suyu ve enerjinin yanı sıra suda önemli bir tasarruf sağlayan bir hava vakumunda benzersiz bir şekilde kaynar.

£ 1.150.00

Amazon’a Git

www.quooker.co.uk

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest6
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *