West Elm bir otel servisi başlatıyor

West Elm Başkanı Jim Brett, popüler mobilya tüccarının 2018’de bir butik otel zinciri açacağını açıkladı. , ”Diyor Jim, mobilya alışverişinin geleceğinin misafirperverlikte olduğuna inanıyor.

West Elm Hotels, Charlotte, Kuzey Carolina’daki mülklerle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki girişimine başlayacak; Savannah, Gürcistan; Detroit, Michigan; ve Indianapolis, Indiana. Her oda, konukların kaldıkları süre boyunca bir uygulamadan satın almaları umuduyla masalar, sandalyeler ve yataklar da dahil olmak üzere markadan ürünlerle donatılacaktır.

Yönetim şirketi zinciri işletecek olan DDK kurucu ortağı David Bowd, “Modern gezginler arasında kendilerini ziyaret ettikleri yere daldırma arzusu var. West Elm Hotels, ziyaretçiler ve sakinler için gerçek topluluk bağlantıları yapmaya odaklanacak. ”

Her konum ortalama 100 ila 250 oda olacak ve oranların standart bir oda için 175 $/gece ile bir süit için 400 $/gece arasında değişmesi bekleniyor.

West Elm, hizmet genişlemesinin bir göstergesi olarak misafirperverliğe dönen ilk mobilya şirketi değil. Geçen yıl, Restorasyon Donanımı ayrıca New York’ta bir butik otel ve restoran açma planlarını açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *