DIY Duvar Panelleri

Konuk blog yazarı Nancy Wilson, yakın zamanda Glade® Spring Fresh Soşkma Yarışması’nı kazandı. Bir Glade® hediye sepetinin yanı sıra bir ev ve ev tarzı danışmanlığı kazanmanın yanı sıra, houseandhome.com’da blog yapma şansı da kazandı.

Yaklaşık bir yıl önce, bir yarım önce, diğer yarım ve Calgary’den Maritimes’e geri dönmek için ayrıldım – aileye, arkadaşlara ve su için daha iyi olmak için. Halifax’ta bir ev satın aldık ve bölgede olduğu gibi konut mülkünde de düştük – evi, güzel bir mutfak, güzel banyolar veya çekici bir alıcıya yaygın olarak çizen şeyler için satın almadık dış.

Büyük yenilemeleri yapmaya hazır planlarımız var, ancak ekonomik olarak hesap verebilir olmamız ve devam etmemiz gerektiğini hissetti. Bu arada, kendimizi ele alabileceğimiz daha küçük işler aldık. Biri bittiğinde, çabalarımızın sonuçlarına bakmanın yanı sıra bir başkası yapmak için ilham alıyoruz.

Bu, son projemizin bir geliştirme resmidir. Bu alan, önceki ev sahibi Katolik Başpiskopos tarafından şapel olarak kullanıldı. Herkesin evlerinde bir şapel olduğunu söyleyemeyeceğim varsayıyorum! Bir ev ofisine dönüştürmüş olsak da, House Güvenlik Sistemi panelindeki şapel olarak belirtilen alanı gördüğümde hala biraz kıkırduyorum.

Başlangıçta, mevcut, vitray kontrplak duvar panellerini boyamak istedim, ancak o zamandan beri aklımı değiştirdim. Bir gün, ofise geldim ve bir işten daha 3-1/2 ”beyaz bir parça duvara yaslanıyordum. Motivasyon Hit – Meşe panelleri wainscotting gibi gösterebiliriz! İstediğim genişliği anladığım gibi, 3-1/2 ”genişliğinde bir dizi kağıt ve duvar panellerinin yüksekliği yaptım ve yerleşimden memnun olana kadar oynadım. Her zamanki düzenlememize göre, konsepti buldum ve diğer yarım bunu gerçekleştirdi. Mevcut döşeme altta çentiklendi; Yeni 3-1/2 ”trim parçaları, meşenin üzerine dikey olarak (ortada yaklaşık 16”) ve ayrıca üstte yatay olarak konuldu. 1/2 ”açıklama ile ekstra derinlik için bir kapak parçası taktık.

Birkaç gün ve yaklaşık 200 $ malzemeler (MDF, yapıştırıcı, kalafat. Mevcut trim renginde, Pittsburgh Paints ‘Crumb çerezini (217-1) boyar.

Bu duvar tedavisinin ofisi kütüphane benzeri bir hisle “çalışmaya” yükselttiğine inanıyorum. Hatta House Güvenlik Panelini Devlet Şapeli/Çalışma için değiştirebilirim.

Wainscotting hakkında daha fazla ipucu için, Home & Home’un DIY Wainscotting makalesini inceleyin.

Stil bölümümüzde daha mükemmel DIY işleri bulun ve Internet’teki TV segmentlerimize konuya göre göz atın, ardından DIY’yi seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *