Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Video: Faradite Yeni Dokunun Volt Volt Ücretsiz Akıllı Ev Anahtarı

Video: Faradite Yeni Dokunun Volt Volt Ücretsiz Akıllı Ev Anahtarı

Faradite, hem 5 çete hem de 1 çete çeşitlerinde akıllı ev anahtarlarının yeni, gelişmiş bir versiyonunu açıkladı.

Tüm ana kontrol sistemleriyle maksimum uyumluluk olduğundan emin olmak için, 6 volt ücretsiz çıkışa sahip olmak için musluk voltunu ücretsiz aralığı oluşturduk. Aksi takdirde kuru temas veya potansiyel ücretsiz olarak bilinir. Temel olarak bunun anlamı, tuş takımlarımızın aslında herhangi bir kontrol sisteminde kullanılabileceğidir.

Anahtar, tuş takımının dış kenarını aydınlatan bir LED halo ışığı ile çevrilidir. AÇIK veya KAPALI olacak şekilde yapılandırılabilir veya tuş takımı basıldığında geribildirim sağlanabilir.

Her biri kendi sinek kurşun konnektörüne sahip 6 skus mevcuttur. Özellikle Lutron, Crestron, Loxone Ağacının yanı sıra 1 telli bir sıcaklık sensörü içeren bir Loxone Star Wired seçeneği gibi 2 evrensel seçenek bulunmaktadır.

Musluk voltu ücretsiz anahtarı ayrıca bir AB yuvarlak veya geleneksel İngiltere’nin bir arka kutusuna da uyuyor. Başlat sırasında yeni aralık dört renkte mevcut olacak – mat beyaz, fırçalanmış paslanmaz çelik, fırçalanmış bakır ve fırçalanmış nikel.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıya ve videoyu kontrol edin.

www.faradite.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest2
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *