Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Klevio, telefonunuzla kapılar açan bilge İnterkom

Klevio, telefonunuzla kapılar açan bilge İnterkom

Klevio, telefonunuzu kullanan kapılarınızı açan, mevcut kilitlerinizi değiştirmeden, birkaç kapıyı açabilen, çevrimiçi sırları hızlı bir şekilde paylaşılabilen Uygulamasıyla birlikte insan yelpazesi – temizleyicinin erişilebilirliğine izin vermek için her şeyi kapsayan, yanı sıra Airbnb konuklarının uzaktan birkaç binayı yönetmelerine izin vermenin yanı sıra. Çevrimiçi sırlar, zamanın yanı sıra yer olarak da yönetilebilir – böylece temizleyiciniz sadece önündeki kapıyı açabilir.

Kilitinizi yanı sıra anahtarınızı değiştirmek yerine, Klevio One, bir evin içindeki mevcut bir Interkom sistemine ve bir IOS veya Android uygulaması ile çalıştırılır. Klevio, mevcut kilitleri değiştirme gereksinimi olmadan her türlü evin içine yerleştirilebilir. Birkaç kapı ile çalışır, yanı sıra montaj yaparken daire binalarının ortak alanını kişiselleştirmeniz gerekmez, çünkü gadget daire içinde bulunur. Uygulamanın cihaza bağlantıları, bireylerin kişisel yanı sıra kişisel kapıların yanı sıra herhangi bir yerden bir tuşla birlikte bir düğmeye basmalarını sağlar.

İlk ürün olan Klevio One, telefonunuzu kullanarak, kapıları açmanıza ve her yerden dijital sırları paylaşmanıza izin veren akıllıca bir interkomdur.

Cihazlar şimdi 1000 kullanıcıya sahip başarılı bir pilotla uyumlu Londra’ya kurulacak; Binbaşı İngiltere şehirlerine büyümek bu yıl daha sonra düzenlenir

Klevio, evinizden işletmeler için birim ağına ne olursa olsun kullanılabilir.

İşletme, OneFinestay’ın kurucuları ve LocalGlobe’un kurucuları dahil olmak üzere önde gelen Londra meleklerinden bugüne kadar 1.2 milyon sterlin arttı.

Klevio, değiştirme yerine geleneksel sırlara tamamlayıcıdır. Bireyler, evlerini yerine getirmek için yeni seçenekler sunar. Bireyler, mevcut kilitlerini ve yedek olarak eski sırlarını tutuyor, hem de Klevio’nun kullanımı, binanın dışındaki herkes için açık değil.

Klevio ile, bireyler de aynı şekilde paylaşılabilir, dijital sırları anında iptal edebilir, birisinin sahibi olmadığı zaman bir eve erişildiğinde veya bir Airbnb misafirinde veya bir yükleniciye izin vermesi durumunda, kullanışlıdır.

Greg Marsh, OneFinestay Ko-Kurucu ve Klevio’da erken bir finansörün yanı sıra, “Birkaç özelliği yönetmek zor. Oneefinestay’da şehir merkezlerinde sayısız high end evlerini ele aldık. Konuklarımıza tam olarak ne kadar zaman harcadığımızı fark ettiğimiz zaman, bugün Klevio olarak mükemmelleştirilmiş olan anahtarsız giriş sistemi üzerinde çalışmaya başladık. Klevio, apartman daireleri, konut mülk yöneticileri ve hane halkı ve bilge bir ev cihazı olarak zaman kazandırır, aynı şekilde güvenliği arttırır. Onefinestay’da icat ettiğimiz bir şey görmekten gurur duyuyorum, kendi başına bir sınıflandırma lider ürünüdür. Klevio ekibinin uzmanlığının yanı sıra zor işin bir kanıtı olan her şeyden daha fazlası. ”

Halen, Klevio, 1000 kişinin dijital sırları başarılı bir 10 aylık pilotla test ettiği Londra’da sunulmaktadır. İşletmenin, İngiltere’deki kadarını ve ötesinde korumayı genişletmeyi planlıyor.

Özellikleri

Boyut (mm): 160 x 160 x 34

Bağlantı: Bluetooth 5, WiFi B / G / N (2.4GHz, WPA2)

Güç: 12V / 2A, güç kaynağı 100-240V ~ 50 / 60Hz 0.5A

İnterkom Uyumluluğu: 2 tire ve 5 telli sistemler dahil olmak üzere çok çeşitli interkom sistemleri

Fiyatlandırma

Tüketiciler, Klevio One Gadget’ın iki farklı versiyonunu (yalnızca WiFi ile birlikte, WiFi’li bir tane olan ve 4G ile de 4G) içeren farklı demetler arasından seçim yapabilir. Klevio, önceden var olan bir interkom sistemi olmadan evlere yerleştirilebilir. WiFi’li Klevio, WiFi’nin yanı sıra 4G’nin yanı sıra 4 g £ ve 4G’li £ 299’a mal oldu (5 £ / ay için en az 12 aylık üyeliğe ihtiyacı var). Installation is brought out by an approved Klevio installer as well as costs £150 for a home or £250 for a flat.

For more info head to klevio.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *