Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Keene Launch IR IP modülleri üzerinden

Keene Launch IR IP modülleri üzerinden

Haziran ayında Keene Electronics’in üzerinde çalıştığı bazı ilginç yeni modüller hakkında rapor verdik. IR herhangi bir yerde ürünleri piyasaya sürüldü ve IR uzaktan kumanda sinyallerinizi IP ağlarına göndermenize izin veriyor.

“IR Anywhere modülleri fiziksel olarak aynıdır ve bir alıcı, bir hedef veya tek başına hareket edecek şekilde yapılandırılmış yazılım olabilir. Bir alıcı bir IR komutu alır, paket verilerine dönüştürür ve bu verileri önceden belirlenmiş bir IP adresine (genellikle başka bir modül) gönderir.

Bir hedef modül, alınan verileri çözecek ve IR’yi başlangıçta alındığı gibi yeniden düzenleyecektir. Doğru yapılandırıldıktan sonra, bir hedef birden fazla alıcıdan veri alabilir.

Tek başına bir modül, yerel ağda uyumlu bir PC veya başka bir modül bulmaya çalışmadan hedef alıcı olarak çalışacaktır.

Modülleri nasıl yapılandırdığınız, büyük ölçüde bunları faaliyette nasıl kullanmak istediğinize bağlı olacaktır. Bunları yerel bir ağda veya internette bir iletim/alma çifti olarak kullanabilirsiniz veya bir modül bir bilgisayardan veya başka bir uyumlu cihazdan komutlara yanıt verecek şekilde yapılandırılabilir.

Modüller LAN üzerinden çalışır ve ayrıca güvenlik duvarı ve yönlendiricilerin doğru yapılandırıldığını varsayarak WAN aracılığıyla çalışır.

PC yazılımı yapılandırma ve çalışma için indirilebilir. Geliştirilmiş zamanlama yazılımı ve diğer 3. taraf uygulamaları da geliştirilmektedir. Yapılandırma yazılımı ve diğer yazılım haberleri her zaman www.keene.co.uk/irany Where adresinde bulunacaktır.

Modüller, yerli AV ekipmanının çoğunu kapsayan 36-40K IR sinyalleri ile uyumludur. Gerekirse 20kHz ila 120kHz aralığını genişletecek geniş bir Bant IR alıcısı ayrı olarak satın alınabilir. IR girişleri ve çıkışları Keene IR dağılım aralığı ile tamamen uyumludur, böylece alıcıların ve yayıcı asalarının diğer stilleri kolayca dahil edilebilir.

IR ekipmanını yerel ağ üzerinden veya dünyanın herhangi bir yerinde internet üzerinden kontrol edin

Büyük kurulumlar için IR dağıtım sistemi ile birleştirilebilir

Bire bir veya bire bir kontrol ”

Ir Her Yerde

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *