Crate & Barrel Calgary’ye

Ikea ve Pottery Barn’a dikkat edin – yeni bir çocuk şehre geliyor! 7 Ekim’de Crate & Barrel Calgary’de açılacak (bir yıl önce Toronto’da kurulan ABD mobilya perakendecisi). Gördüğüm gibi, uygun fiyatlı tasarım için alışveriş yapmak için asla çok fazla yeriniz olamaz ve şimdi West Coasters’ın bir varış yeri daha olacak. Şimdi, kapılar açılmadan beklemek için hala iki haftanız olduğunu biliyorum, ancak Crate’in sonbahar serisinden en iyi alışveriş seçimlerimi paylaşmaya direnemedim.

Covet için daha birçok öğe var, ama işte bir başlangıç:

Bu hassas lamba tarafından aldanmayın: boyutunun müthiş bir potansiyeli var. Abigail masa lambası, 320 dolar.

Biraz sanayi asla kimseye zarar vermez. Lyle’nin güzelliği, içeride veya dışarıda kullanılabilmesidir. Bu sandalyeleri eski bir çiftlik masasıyla görmek isterim. Lyle yan sandalye, 270 dolar.

Bu çatal bıçak takımı kesinlikle seviyorum! Kare, mat, siyah reçine, paslanmaz çelikle güzel bir şekilde kontrast oluşturur. 20 parçalı set şimdi ABD web sitesinde 130 $ karşılığında satışta, bu yüzden gerçekten yanlış gidemezsiniz! Wright bapama, normal fiyat, 5 parçalı yer ayarı için 45 $.

Endüstriyel eğilimi seviyorsanız, ancak bağlılıktan korkuyorsanız, burada alanınıza küçük bir vuruş ekleme şansınız. Dikiş vazoları, 130 ila 150 dolar.

Sıcak katı tik ile karıştırılmış güçlü çizgiler bu koleksiyonda gerçekten bir açıklama yapıyor. Fulton Media Konsolu, $ 1.599.

Şimdi, şu anda bölümlere biraz takıntılı olduğumu itiraf etmeliyim. Bodrumumuzu yeni bitirdik ve bir kesit alan için mükemmel bir çözüm olacaktır. Bu özel kanepenin temiz çizgileri ve cosness mükemmel – şimdi tek yapmam gereken kocamı ikna etmek! Şehir 5 parçalı kesit, 4.645 $.

Southcentre Mall, 100 Anderson Road South East’teki yeni Crate & Barrel’i arayın. Mutlu Alışveriş Calgary!

Fotoğraf kredileri: 1.-6. Nezaket sandığı ve namlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *