Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Ava Duvernay – Film, Dècor’un yanı sıra moda.

Ava Duvernay – Film, Dècor’un yanı sıra moda.

2011 yılında İtalyan moda etiketi MIU MIU, kadınların yöneticilerinin dünyanın dört bir yanından yönlendirdiği kadınlar hakkında bir dizi kısa film olan kadınların masallarına başladı.

AVA DUVENTAY tarafından son kısa kısa süreleri yönlendirildi. Ava, 2012 Sundance Film Festivali’nde en iyi yönetmen ödülünü kazandı.

Miu Miu’dan Ava’s Short hakkında çok daha fazla bilgi:

Kapı, Beşinci Miu Miu kadınların hikayesi olan Ava Duşernay tarafından, kadınsı bağların dönüşümlü gücünün yanı sıra sembolik bir yaşam değişiminin bir etkinliğidir. Kapının sembolik merkezi, kahramanın evinin ön girişidir. Güçlü olarak çerçeveli açılış sahnelerinde iyi bir arkadaşını selamlamak için açtıkça, eğik bir üzüntü içinde örtülmüştür. “Filmde, karakterler, ihtiyaç duyan iyi bir arkadaşın kapısında, kendilerini bir şey getiriyor,” dedi. “Sonunda, kahramanımızı kendi başına kapıla yürümek için hazırladık. Filmdeki kapı, bizim olduğumuz bir yolu temsil ediyor. ” Giysiler de aynı şekilde bir yenileme işaretidir, her bir kostümün her birinin, kahramanımızı bir hüzün krizalisinden ortaya çıkmasından kaynaklanan her bir kostümün değiştirilmesidir. Son sahnelerde, halkanını alır, uzun, siyah deri eldivenleri çeker, ayrıca, giysilerin duygusal gücü tarafından, kapıyı ile dönüştürülür.

Bir kelime konuşulmadı, ancak Ava güzel bir hikaye anlattı. Bazı nedenlerden dolayı Gabrielle Birliği ilk başta kabul etmedim!

Kapı, Tutkulu olduğum üç şeyi, DiCor, Film, hem de moda birleştiriyor. Kısa gereksinimdeki parçaların bir kısmı gardırobumda olduğu kadar merhaba, o ev!

“L.A’da bir cam evi” ile birçok film gördüm. Stil ayarla Ancak bu gerçekten L.A. yalnızlık vibe’yi yakaladı. Bunu sevdim.

Bunu Paylaş:
Pinterest
Facebook
Twitter
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Tasarım Motivasyonu – Bar Luce – Prada Fondazione, MilanoCtober 9, 2015 “Mimarlık”
J.crew – “parlak midilliler” ve İtalya.March 13, 2013 “Tasarım”
Buon Weekend – “Vogue” – Madonnaseptember, 14, 2012 “Moda”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *