Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Mutfak Pick-Me-up’ları

Mutfak Pick-Me-up’ları

Şimdiye kadar Haziran 2009 sayısımızda yapmam için çerçevelediğimiz çay havlusunu gördüğünüzü umuyorum. Çekimimizi sevdiğim kadar, sadece bir çay havlusuna daralan zor bir görevdi.

Şimdi bunun benim İngiliz geçmişim olup olmadığından emin değilim, ancak çay havlularıyla ilgili küçük bir saplantım var. Evde oldukça büyüklükte bir koleksiyonum var ve elimden geldiğince eklemeye devam ediyorum. Birçok önemli keşif, büyük olasılıkla Prenses Diana’nın ve Prens Charles’ın düğün etkinliği için basılan.

Neyse ki, bu seçimler bulmak çok daha kolay:

1. Bay Ps. kupa o ’char? zarif bir demleme mi? bir bardak çay? Rosie Lea potu? Une Tasse de Thé? Yine de bunu belirtmeyi seçersiniz, bu çay havlusu mesajı alacağından emin olabilirsiniz.
16 ”x 28”; % 100 pamuk, İngiltere’de basılmış el

2. Zengin tasarımlarla pancar. Pancar gerçekten müthiş bir İngiliz sebzesidir; Gnarly dışarıda yanı sıra son derece muhteşem içeride. Görünüşe göre, Romalılar bunun bir afrodizyak olduğuna inanıyorlardı ve sık sık (büyük bir şey yerseniz) sindirim sisteminizle zararsız bir şekilde geçerken pembe yan etkileriniz olabilir! Bu pancar çay havlu için hoorah.
18 ”x 29”; 100% pamuk.

3. Manikül tarafından havlu. Bir ‘T’ olacağım lütfen Bob. anla?! T-Towel Çay Havlusu! Klasik…
18 ”x 28”; % 100 ağır ağırlıklı doğal pamuk.

4. Ben büyük yumurta kağıt havlu havlu değilim. Bir pamuklu yemek havlusuna yatırım yaparak kağıt havlulara bağımlılığınızı kırın! Big 20 ”x 28” All-Cotton Yemek Havlu, eğlenceli silk ekranlı resimlerin yanı sıra “Ben Kağıt Havlu değilim” veya “Duygusal Olarak Kararsız” gibi sözler.

5. Büyük yumurtadan mavi q ile ev yemek havlusu yiyin. brokolasını yiyin. Peki, bugün kurumda ne keşfettiniz? Kız kardeşine vurmayı bırak. Anneme bir kadeh şarap al. Devasa 20 ”x 28” All-Cotton Yemek Havlusu, Fibinda tarafından Hindistan’da dokunan ve su bazlı toksik olmayan mürekkeplerle ekranlı.

Fotoğrafa katkı verenler:
1. cuppa çayı www.todryfor.com’dan Bay Ps tarafından
2. www.todryfor.com’dan zengin stillere göre pancar
3. www.todryfor.com’dan manikül tarafından ‘T’ havlu
4. Ben Blue Q tarafından kağıt havlu havlu değilim
5. Blue Q ile Ev Yemeği Havlusu’nda Yemek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *