Renkli Kaleido Tepsiler

Moda dünyası iki şeyden yeterli görünmüyor: renk engelleme ve geometrik desenler. Her iki desen de yaklaşık üç yıl önce terzilik sahnesine bir serpme yaptı ve ilkbahar 2013 pistlerinin bu konuda belirtilecek bir şeyleri varsa, burada kalmak için buradalar (biraz daha uzun süre). Bu görünümlerin yöntemlerini evlerimize dönüştürmeye başlaması sadece bir zaman meselesiydi. Son zamanlarda iç tarzda grafik geometrik halıların yanı sıra parlak renk eşleşmeleri de gördük.

Clara von Zweigbergk tarafından geliştirilen bu ihtiyaç, istiyorum, her iki eğilimi entegre ediyor. Ben de dahil olmak üzere büyük bir şey, evlerimizde yumuşak, nötr tonlara çekiliyor – bu da bu modüler tepsileri bir renk yumruk için ideal aksesuarlar yapıyor. Toz kaplı çelik tepsiler, ana ve pastel renklerin yanı sıra sınırsız renk kombinasyonlarında yuvalanabilir veya istiflenebilir.

Kısa bir süre önce kendi dairemde eğlendirmeye başladım, bu yüzden her zaman yeni servis eşyası arayışındayım. Bu tepsileri bir sonraki partimde şampanya karışık içecekleri ile süslemek istiyorum. Aynı şekilde, bir ön salon masasında ve bir yatak odası şifoniyerinde moda mücevherleri organize etmek için şansın yanı sıra, umutsuzca yapmam gereken bir şey için ideal olurlardı.

Kim bilir, muhtemelen birkaç yıl içinde tarihli görünecekler, ancak bu iki desenin leopar baskısının ve polka noktalarının saflarına katılabileceğini hissediyorum – her zaman stil haline gelecekler.

Kaleido tepsileri. 16 $ ‘dan. Ulaşılabilir stilde.

Fotoğraf kredileri: 1-2. Ulaşılan Stil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *