Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Yeni Loxone Cam ‘Touch Pure’ akıllı ev aydınlatması modaya uygun

Yeni Loxone Cam ‘Touch Pure’ akıllı ev aydınlatması modaya uygun

Loxone, yeni dokunuş saf cam akıllı anahtarlarının şık tasarımını basit ve kolay aydınlatma kontrolü ile birleştirdiğini söylüyor …

Loxone’un yeni ‘Touch Pure’ lüks dokunmatik anahtarıyla evinize modaya uygun aydınlatma ekleyin. Cam zanaatkârlar tarafından geliştirilen ve hazırlanmış olan bu muhteşem akıllı anahtar, iç tasarım güzelliğini çığır açan teknolojiyle birleştirerek, evinizin aydınlatması, panjurları, müziği ve çok daha fazlasının basit ve kolay kontrolünü sunar-hepsi stilden ödün vermeden!

Loxone Touch Pure, geleneksel ışık anahtarına ideal alternatif sunar ve üst düzey iç mekanlar için şık, şık bir tasarım oluşturur. Yüzeyi, uzman üreticiler tarafından sertleştirilmiş camdan yapılmıştır, göründüğü kadar iyi hissettiren ve parmak izi lekelerine karşı bağışık olan ipek cam kaplama için seramik olarak basılmıştır.

Herhangi bir modern iç mekanla mükemmel bir şekilde entegre olmak için tasarlanan Touch Pure, evdeki veya her odadaki tüm ışıkları kapatmak, ışıkları kısmak veya ruhunu ruh halinize uyacak şekilde değiştirmek için güzel, tek dokunuşlu bir hizmet sunar. Dokunma, anında aydınlatma ortamını sunmak için herhangi bir duvar, masa veya yüzeye yerleştirilebilir.

Loxone’un MD’si Philipp Schuster şunları söyledi: “Akıllı ev aydınlatmasının evinizin tasarımını ve atmosferini geliştirmekle ilgili olması gerektiğine inanıyoruz. Tasarımcılarımız, en yüksek kalite standartlarını karşılarken üst düzey, şık bir his yaratan farklı bir cam yüzey kaplaması yarattılar. ”

Loxone Touch Pure şimdi yaklaşık 115 £ karşılığında mevcut.

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1

Loxone Saf Ağaca Dokunur.

Henüz derecelendirme yok

£ 156.02

Amazon’da Satın Alın

2

Echo Dot (3. Gen) – Alexa ile Akıllı Hoparlör – Kömür Kumaşı

512.059 yorum

£ 39.99

Amazon’da Satın Alın

Loxone.com: Loxone İngiltere vaka çalışması

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *