Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Haftanın Yararlı Cihazı: Bu £ 20 Bluetooth kulaklık inanılmaz

Haftanın Yararlı Cihazı: Bu £ 20 Bluetooth kulaklık inanılmaz

Biliyorum, kulaklıklar tekrar, kendimi durduramıyorum, bu bir hastalık. önümüzdeki ayları görene kadar bekleyin

Bu arada, tamamen suçluluk duyabileceğiniz bir çift. Anker Soundbuds etiketi kulak içi Bluetooth kulaklıklar, kablosuz kulaklığın ne olabileceğine dair aklımı sıfırladı.

Bragi ‘kulaklık’ (160 £) hem bas (harika) hem de hacim açısından vuruyorlar. 90mAh batarya ücrete 90 dakika sürer ve yaklaşık 6 saatlik oyun süresi sağlar.

Maliyetin yanı sıra şaşırtıcı derecede hoş bir ses dışında, mıknatıs sistemini seviyorum, bu da ayrıldıklarında telefonuma derhal bağlantı kurdukları anlamına geliyor.

Smart-magnets, ayrıldığında ve son bağlantılı cihazla hemen eşleştirildiğinde güç.

Ter geçirmez: ustaca nano-mühendislik, hemen hemen her türlü ortamda sağlam performans sağlar.

Özel bir uyum: Beklemenizi çok boyutlu kulaklıklar ve patentli havayolları ile kişiselleştirin-üstün konfor ve kavrama için tasarlanmıştır.

Kutuda ne var: S/M/L kulaklıklar, S/M/L/XL Hava Değişimi, FitClip, Mikro USB kablosu, seyahat torbası, Hoş Geldiniz Kılavuzu, 18 aylık garanti.

Kablosuz kulaklıklar, APTX teknolojisi ile bilge manyetik kulaklıklar, CVC 6.0 gürültü iptali, 6 saatlik oyun süresi – MIC ile Bluetooth 4.1 Kulaklık

Yakın zamanda kulaklık jakınızı kaybeden bir akıllı telefon bireyseniz, dongle-land’dan ticaret yapabilirsiniz. Bu, Sony kulak içi kablolu kulaklıklara gitmem için ödeme yapmak için kullandığım maliyet. Heck, onları otobüse bırakırsanız materyal yapmaz. Onlara bir deneyin, kaybedeceksin.

Amazon’dan temin edilebilir

15.788 yorum

Anker kablosuz kulaklıklar, yükseltilmiş sesler ince egzersiz kulaklıklar manyetik kulak içi kulaklıklar, bluetooth 5.0, 10 saatlik oyun süresi, IPX7 egzersiz için su dirençli, koşu, yüzme, spor salonu, iş, ev
Amazing Ses: 6 mm sürücüler size bir kristal çıkarma gürültü profili sağlar. Aynı zamanda, Bluetooth 5 sabit bir bağlantı sağlar.
Bir eldiven gibi uyuyor: tüy gibi rahat ve ışık, kulak parçaları daha fazla konfor için kulaklarınıza uyum sağlar.
Büyük pil ömrü: Sadece bir şarjdan sonra 10 saatlik kesintisiz oynatma.

Amazon’dan Satın Al

Haftanın Önceki Gadget’ları

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *