Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Lightwaverf Launch Smart Home Android Uygulaması

Lightwaverf Launch Smart Home Android Uygulaması

JSJS Designs, Lightwaverf Home Otomasyon Sistemleri için tamamen ücretsiz bir Android uygulaması duyurdu. Önümüzdeki birkaç hafta içinde iPhone ve iPad’iniz için bir ‘Yeni’ Apple iOS uygulaması ve yıl sonundan önce bir web platformunun garantisi olacak. Şimdilik PR’nin tamamına göz atın ve aşağıdaki Google Play mağazasına bağlantı …

Birmingham, 20 Eylül 2013 – Ekonomik akıllı ev teknolojisinin arkasındaki şirket olan Lightwaverf, müşterilerin akıllı ev tercihlerini daha da özelleştirmelerine yardımcı olmak için oluşturulan yeni, güçlü bir Android uygulaması duyurdu.

Lightwaverf, bir akıllı telefon veya tablet aracılığıyla herhangi bir yerden kontrol edilebilen yumuşak başlangıç ​​dimmer anahtarları, ultra ince çizgili güç soketleri, gelişmiş LED aydınlatma ve sahne aydınlatması sunan ekonomik akıllı ev kontrolünde bir devrim başlattı.

İlk aydınlatma ve güç kontrol ürünleri serisinin başarılı bir şekilde başlatılmasıyla, son birkaç aydır Lightwaverf akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla yazılımını ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklanıyor. Şirket, önümüzdeki haftalarda takip edilecek yepyeni bir Apple iOS uygulamasıyla akıllı telefonlar ve tabletler sağlayan yeni Android’i ortaya çıkarmaktan memnuniyet duyuyor.

Lightwaverf’den Jim Kimberley Teknik Müdürü:

Müşteriler Müşterilerin Lightwaverf cihazlarını daha kolay kontrol etmesine izin verecek yeni, özel Android uygulamamızı yayınlamaktan çok memnunuz. Yeni platform da önemlidir, çünkü önümüzdeki haftalarda büyüyen ürün yelpazemizi karşılamak için yeni özellikler eklememize izin verecektir. Ayrıca önümüzdeki haftalarda yeni bir iOS uygulaması sunacağız ve ardından yıl sonundan önce bir web platformu izleyeceğiz. ”

LightWaverf Android uygulaması:

En fazla sekiz ayrı oda (bölgeler) oluşturun ve her birine 6 ürün ekleyin

Her bölgeye en fazla üç ruh hali ayarı ekleyin

Android akıllı telefon kullanarak tüm aydınlatma ve gücünüzü kontrol edin

Işıklarınızı ve cihazlarınızı yaşam tarzınıza uyan bir şekilde kontrol etmek için rutinler ayarlayın

Evinizdeki farklı odalar için bir düğmeye dokunarak aydınlatma ruh halini ayarlayın

Etrafta olmadığınızda ışıkları otomatik olarak açarak evinizi çok daha korumalı hale getirin

Ne kadar enerji kullandığınızı izleyin

Kullanılmadığında ışıkları ve aletleri kapatmak için zamanlayıcıları kolayca ayarlayarak paradan tasarruf edin

İngiltere merkezli şirket iki yıldan az bir sürede 100.000’den fazla ürün sattı; 12.000’den fazla kullanıcı, Apple ve Android akıllı telefon uygulamalarını kullanarak evlerini uzaktan kontrol etmek için her gün Lightwaverf kullanıyor.

Lightwaverf Modülleri

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *