Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household İnceleme: Inateck BTSP-20 Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör

İnceleme: Inateck BTSP-20 Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör

Birkaç hafta önce, bu bit Bluetooth emme hoparlörlerini, haftanın faydalı cihazı olarak banyonuz için kapladık.

Kısa bir süre sonra, Inateck’ten gelen adamlar, yeni BTSP-20 suya dayanıklı Bluetooth hoparlörlerine bir göz atıp bakmadığımızı ve sadece birkaç gün sonra gösterilip bakmadığımızı görmek için bizimle iletişime geçti.

Kutuda kablosuz hoparlörün kendisi, bir mikro USB şarj kablosu, 3.5 mm ses kablosu, el kitabı ve çıkarılabilir vantuz kabı keşfedeceksiniz.

Bu sağlam bit fella, turuncu ile süslenmiş siyah kauçuk küpünde akıllı görünüyor ve stil otomatik evdeki gençlerle büyük bir hit oldu. Muhafaza IPX5 Common (su jetlerine karşı korunan) olarak derecelendirilir, 8,5 cm x 8,5 cm x 4.5 cms ve 230g ağırlığında ölçülür.

Bir tarafta dört yönetme düğmesini keşfedeceksiniz-açık/kapalı/çift, cevap/takma, hacim yukarı, hacim aşağı. Diğer tarafta, çıkarılabilir bir kauçuk kapağın altında, 3,5 mm’lik bir giriş jakınız (Bluetooth’suz cihazlara bağlantı için) ve mikro USB şarj soketine sahipsiniz. Yerleşik şarj edilebilir lityum iyon pilinin maksimum özelliğe ulaşması yaklaşık iki saat sürer ve 5 saate kadar sabit kablosuz oynatma sağlar.

Hoparlörler Bluetooth 3.0, güç düğmesinin 6 saniyelik bir baskısıyla eşleştirme moduna girer (istenirse 0000). Eşleştirildikten sonra, bundan hemen sonra iPhone’umuza bağlı olduğunu keşfettik, bazı eski Bluetooth hoparlörlerin aksine, her bağlanmak için telefona el kitabı müdahalesine ihtiyaç duyduğumuzu.

Çoğu zaman son derece kullanışlı. Bununla birlikte, sistem zaten mevcut olan bir cihazla eşleştirilmişse, güç düğmesini tam olarak ne kadar tutarsanız tutarsanız, eşleştirme moduna tekrar girmeyeceğini fark ettik. Yeni bir cihaza bağlanmadan önce bağlantılı gadget üzerindeki Bluetooth’u kapatmanız gerekir. El kitabı, Windows, Mac, iOS ve Android cihazlar için uyumluluk olduğunu belirtiyor.

Muhtemel bir rahatsızlık, sistemin kapatılabileceği kolaylıktır. “Yanlış Yolu” nu alırsanız ve doğrudan kapattığı güç düğmesine yanlışlıkla dokunursanız. Uzun bir güç kapalı basını çok daha iyi bir fikir olurdu.

Inatech, bunun bir stereo hoparlör olduğunu söylüyor, ancak bu boyuttan beklediğiniz için fark edilebilir bir kanal ayırma yok. Ancak sorun değil. Bit hoparlör boyutu için cesur ve 3W çıkışı beklediğinizden daha yüksek sesle gidiyor. Bir elektrikli duşta çıkarılabilir vantuz kullanan bir test sürüşünde, yüksek basınçlı suyun gürültüsünün tadını çıkarmak için çok yüksekti. 10m çeşitlilik benzer şekilde, şarkıları tedarik eden telefonumuzun diğer alanda ve buharlı ortamın dışında olduğu anlamına geliyordu. Burada iyi bir bas ve biraz daha düşük olan bu boyuttaki tek hoparlör var, bu da suya dayanıklı olmayan JBL mikro kablosuz.

Inateck’in son tekniği, gürültü azaltma ile mikrofonda geliştirilmiştir. Sadık telefon düğmesi ile birlikte, ellersiz hoparlör telefonu olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınızla eşleştirilmiş Skype veya en sevdiğiniz VoIP uygulaması ile de kullanabilirsiniz.

Arabada, işte ve hatta mükemmel açık havada bile evdeki (duşta) görevler için mükemmel olan inateck’i keşfettik. BTSP-20 suya dayanıklı Bluetooth hoparlör şu anda yaklaşık 30 £ için sunulmaktadır. Aşağıdaki videoya göz atın.

Amazon’dan edinilebilir: inateck.com

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Sony SRS -XB13 – Ek Bass ™ ile Kompakt ve Taşınabilir Suya Dayanıklı Kablosuz Bluetooth® Hoparlör – Mavi
473 yorum
£ 37.49
Amazon’dan Satın Al

2
Ortizan Bluetooth Hoparlör, IPX7 Suya Dayanıklı Taşınabilir Kablosuz Dış Hoparlörler LED Işık, 24W …5.169 yorum
£ 34.99
Amazon’dan Satın Al

3
SoundCore 3 Anker Soundcore, Stereo Sesli Bluetooth Hoparlör, Saf Titanyum Diyafram …
894 İncelemeler
£ 55.99
Amazon’dan Satın Al

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *