Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Otomatik Ev Kişileri Profili-Steve Edwards

Otomatik Ev Kişileri Profili-Steve Edwards

Otomatik Evde Siteyi en üst düzeyde tutmak için sahne arkasında çalışan bir web sihirbazına sahip olduğumuz için şanslıyız-Steve Edwards.

Steve otomatik bir ev okuyucusu olarak başladı ve popüler UKHA2003’e katıldı ve UKHA2004 Hatfield’da buluştu. Bir süre sonra onu kaçırdık ve işe zorladık, sitenin koduna yardım etmek için gönüllü oldu.

Steve, PHP, HTML ve CSS’de her gün çalışan tam zamanlı bir web geliştiricisidir. Boş zamanlarında aynı zamanda bir uygulama geliştiricisi ve Palm Pilot Takvim uygulaması “Tatil Planlayıcısı” ile 90’larda başarı buldu.

On yıl bir buçuk yıl ileri ve Steve, Tedsoft Banner’ın altında Yearlier adlı iPhone için yeni bir yıl planlayıcı uygulaması yayınladı. Ayrıca bir ikinci iOS KDV hesap makinesi uygulama vergilendirmesi yayınladı ve şu anda bir sonraki fikri üzerinde çalışıyor.

Steve’in yeteneği, özellikle son birkaç yıldır hem yeni bir CMS hem de forum platformuna taşınan karmaşık ihracat / ithalat çalışması ile ilgili olarak paha biçilmezdi. Çok teşekkürler Steve!

Tedsoft.co.uk

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *