Tesla Design 3 – Pictures & Video

Kuzey İrlanda’nın bir Tesla mağazası yok (henüz), ancak diğer şapkamı Nievo editörü olarak kullanarak, dün Dublin mağazasına davet etmekten memnuniyet duydum. Yeni Design 3 yeni geldi.

Statik bir ekran, birkaç aydır Avrupa mağazalarını gezen ABD spesifikasyon otomobilleri ve kamyonlarından biri, bu yüzden henüz test yapmıyor. Cenevre’de zaten beyaz bir 3 görmüştüm, ancak bu sefer arabaların ve kamyonun içine gerçekten girebildik ve Tesla Temsilcimizden tüm teknolojinin uygun bir yolculuğuna çıkabildik. Son 3 yılda bu araba hakkında kontrol ettiğimiz her şeyi, geliştirmelerin tutulması ve OTA güncellemelerinin o zaman getirdiği yeni özellikleri denemek eğlenceliydi.

Şu anda otomobillerin ve kamyonun 3 versiyonu var ve bunlar en çok satıcı olması muhtemel olan ‘Standart Varieth’ arka çekişli modelin başlık numaraları.

Elon Musk, 1 veya 2 Mayıs’ta İngiltere’de siparişlerin açılacağını belirttiği için tüm detaylar yarın veya Perşembe sunulmalıdır. Tesis, Tesla’nın ‘uygun fiyatlı’ hacim modelleri için uygun olduğuna inandığını yakında keşfedeceğiz.

Design 3’ü görmek için 4 saatlik yolculuğumuz buna değerdi ve en iyi el arabaları ve kamyonlar bu adalara çarptığında bir test sürüşüne bakıyoruz.

Bu arada, arabanın etrafındaki bakışımızın hızlı bir videosu…

www.tesla.com

Tesla Design 3 Galeri

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *