Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Z-Wave Denetleyici Uyumluluğu Hayal Durumları Ocak 2016’da Bayilik Havalandırmaları

Z-Wave Denetleyici Uyumluluğu Hayal Durumları Ocak 2016’da Bayilik Havalandırmaları

Gibi Büyürken, Post Bizim Merhaba, Z-Wave Goodbye okuyucularla bir akor vuruyor gibiydi. Biz yazdık…

… Z dalgası ‘standart’ olsa da, ele alınması gereken büyüyen bir sorun var. Her yeni gadget tanıtıldığında kendinize sormanız gerekir-bu, Z-Wave kurulumumda destekleniyor mu?

Şimdi, İngiltere’nin en büyük bilge ev perakendecilerinden biri de tahrişlerini açığa çıkarmaya başladı. İşte yeni Z-Wave Cihazlarının son turundan son düşünceler…

Açıkçası, gadget’ın ve kontrolör üreticilerinin, gadget’larının en tipik denetleyicilerde tamamen çalışmadan çalışmasını sağlamak için birlikte çalışmayı nasıl bıraktıklarından gerçekten memnun değiliz!

Bu, herhangi bir yolla yeni bir durum değil, yıllardır böyle oldu ve kendimizi bir kez daha aynı endişeyi sorduğumuzu keşfettiğimiz gibi – tam olarak kaç gadget sunmayı bekliyorlar. Herhangi bir kontrolörde çalışmazlarsa? Gadget işe yaramazsa “teknik olarak uyumlu” ise bir jot önemli değil!

Bu durumun ortaya çıkmaya devam etmesi kesinlikle çılgınca görünüyor, bu aletlerin bir Cuma gecesi hayal edildiği gibi değil ve Pazartesi sabahı fabrikayı güne uygun perakendeci raflara vurmak için! Bu gibi gadget’lar normalde aylar ve aylar sürüyor, neden o sırada kontrolör üreticisiyle birlikte çalışmıyorsunuz?

Ne yazık ki, sürekli memnuniyetimizin göz ardı edildiği gibi, işler öngörülebilir gelecek için yöntemi ile birlikte bombalanmamız gerekecek gibi görünüyor

Şimdi, otomatik evin durumu eleştirmesi bir şey, oyunda cilt yok.

Ancak, geçim kaynağı Z dalgası satmaya bağlı olan Vesternnet gibi bir işletme, tahrişlerini bu şekilde halka açık bir şekilde göstermeye başladığında, kesinlikle bir şeyin çok yanlış olduğuna dair oldukça güçlü bir gösterge.

Z-Wave, ev sahipleri için uyumluluk komplikasyonlarıyla dolu, sadece bir sinir bozucu bilge ev sistemi oldu.

Öyleyse Z-Wave, tam olarak bunu nasıl onaracaksınız?

[GÜNCELLEME-Z-Wave’nin cevabını buradan kontrol ettim]

VESTERNET BLOG: Z-BUVALLIANCE.org

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *