Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household LG, Thinq Innovation Wise House Aletleri’ni tanıtın – Yıkayıcı Sunucunuzla Konuşmalarınız

LG, Thinq Innovation Wise House Aletleri’ni tanıtın – Yıkayıcı Sunucunuzla Konuşmalarınız

Kore elektronik devlerinden daha bilge ev iyiliği, bugünün yeni “Thinq teknolojisi” cihazlarının ifadesiyle LG. Bilge bir ızgara ölçerle bağlantılı olarak, sistem çamaşır makinesini en uygun maliyetli zamanlarda çalıştırırken, ek özellikler için web aracılığıyla fırın için güncellemeleri yakalar. Uzaktan teşhisler ve bir bilgisayar veya tablet aracılığıyla yönetmek de sunulmasının yanı sıra LG’nin yaklaşan hom-bot otomatik elektrikli süpürgesi, evinizi taramak için bir kamera ile donatılacak ve evcil hayvanlarınızı bile besleyecek…

“Seul, 3 Ocak 2011 – LG Electronics (LG), 2011 Dünya Çapında CES®’den oluşan LG Thinq ™ Teknolojisi tarafından etkinleştirilen tüm akıllı aletlerini ortaya çıkaracak. WISE GRID, WISE Diagnosis ™, Wise Erişim, Akıllı Adap ve Gıda Yönetimi – LG Thinq ™ İnovasyonu, tüketicilerin evlerini daha merkezi ve pratik bir şekilde ele almalarını sağlayan tam bir çözüm sunar.

“LG için ‘akıllı’, güçlenmenin nihai faydalarını ve tüketicilerimize kolaylık sağlamak anlamına gelir. İnjenious Thinq ™ teknolojimizle, daha verimli, kontrol edilebilir ve çevre dostu cihaz seçenekleri sayesinde tüketiciler ev görevleri yaparken daha güçlenecekler ”diyor. “Bu ilerici bir gelişme değil – LG Thinq ™ inovasyonu, tüketicilerin evlerine nasıl baktıklarını tam olarak dönüştürüyor ve her zamankinden daha akıllı ve daha akıllı hale getiriyor.”

Daha az enerji, daha düşük elektrik faturaları, çevre-arkadaş ömrü-LG Thinq ™ teknolojisinin bir merkezi olan Wise Grid, cihazların minimum miktarda enerjiyi en az maliyetli oranlarda mümkün olduğunca kullanmasını sağlamak için bilge bir ölçer kullanır. Değiştirildiğinde, Wise Grid tüketicilere, en yakın, en uygun maliyetli zaman veya hemen herhangi bir zamanda sunulan bir elektrik seçeneği yoksa, en yakın, en uygun maliyetli zamanda yıkanan “Tavsiye Zamanı” nı kullanma seçeneği sunar. Alternatif olarak, bireyler elektrik oranlarının en düşük olduğu zamanı keşfeden “en düşük oranı” tercih edebilirler. Tüketiciler aynı şekilde yıkama süresini kendileri seçebilirler, ayrıca yıkama zirvesinde yapmaları gerektiğinde, çamaşır makinesi en enerji tasarruflu döngüyü önerecektir.

Bilge ızgarayı kullanan LG’nin fırınları, hem pişirme döngüsünün süresini hem de çeşitli elektrik maliyetlerini dikkate alan üç masraf seçimi sunar – düşük, orta ve yüksek -. Benzer şekilde, LG’nin buzdolapları, buz çözme süresi yönetimi gibi farklı işlevleri değiştirmek için benzersiz bir algoritma kullanabilir – en yoğun zamanlarda enerji masraflarından daha fazla maliyet tasarrufu sunar. Dahası, LG buzdolapları bile sayılır ve ev sahiplerinin buzdolabı kapısını açma sıklığını da tarar ve onlara daha fazla enerji tasarrufu için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlar.

LG’nin bilge cihazlarındaki LCD ekranı, cihazın genel enerji kullanım seviyelerini ve ilgili maliyetleri özetleyen günlük, düzenli veya aylık raporları gösteriyor. Elektrik kullanımı için günlük toplamlara ve daha sonraki ücretlere akıllı telefonlarda ve tablet PC’lerde erişilebilir. Bu yeni işlevlerle, tüketiciler de daha çevre dostu bir yaşam tarzı seçerken, zamanında ve enerji giderlerinden tasarruf edebilirler.

LG Wise Diagnosis ™ işleri basitleştirmenin yanı sıra optimum performans sağlar-LG’nin yüksek teknoloji cihazları son derece güvenilirdir, ancak zaman zaman hizmet sorunları ortaya çıkar. Daha önce, tek eylem programı, müşteri hizmetleriyle temasa geçmek ve üniteyi tamir etmek için bir hizmet teknisyeninin gelişini beklemekti. Şimdi, LG’nin WISE Diagnosis ™ işlevi, müşteri hizmetleri temsilcilerinin hızlı bir şekilde yardımcı olmasının yanı sıra, telefon üzerinden mekanik sorunları etkili bir şekilde gidererek maliyetli, uygunsuz hizmet telefon çağrılarını ve ev içi ziyaretleri sınırlandırıyor.

Küçük sorunlar için-buzdolabı kapısı açık, buz üreticisi değişti, çamaşır makinesi dengesiz-cihaz, ekran panelinde veya gelecekteki modellerde, Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla, tüketicinin akıllı telefonunda veya tablet PC’de uyarıyor .

Tüketiciler LG Müşteri Hizmet Merkezi’ni aradığında, bir teknisyen onlara çamaşır ünitesindeki bir dizi düğmeye basmalarını söyler. Bu, teknisyenin sorunu ve sorunun tam olarak nasıl düzeltileceğini belirlemesine izin veren bir dizi ton tetikler. Tüketiciler aynı şekilde akıllı telefonlarında indirilebilir bir mobil uygulama yoluyla çamaşır makinelerini evde teşhis edebilirler.

LG Wise Diagnosis ™ sorun giderme sürecinde bir adımı ortadan kaldırır, çünkü problemler zaman zaman bir servis teknisyeninin evi teşhis için görmesi, zamandan tasarruf etmesinin yanı sıra zaman ve para için gereksiz yere belirlenebilir. Bir hizmet görmenin gerekli olduğu durumlarda, saha teknisyeni korre ile hazırlanabilirCT parçaları, onarım işinin bir ziyarette çözülmesini sağlayan. Bu yeni işlevin ve LG’nin ürün garantilerinin-doğrudan sürücü motorundaki eşsiz 10 yıllık garanti dahil-şirketin müşteri hizmetinin ev aletleri kadar güvenilir olduğunu göstermektedir. Ev aletlerinizi güvence altına alırken – LG WISE kazanımı, ev sahiplerinin ekranlarını ve ev aletlerini evin dışından uzaktan yönetmesini mümkün kılar. Bir akıllı telefon veya tablet PC kullanan bireyler, yıkama döngülerini ofisten işleyebilir veya spor salonundayken buzdolabı sıcaklığını ayarlayabilir. Uyarı mesajları, bir yıkama döngüsünün sonu veya prospektif bir ürün sorunu gibi ürünler için kullanıcının akıllı telefonuna veya tablet PC’ye gönderilecektir.

Daha etkileyici bir şekilde, tüketiciler yakında hom-bot robotik elektrikli süpürgelerini dışarıdayken evlerini temizlemek için sipariş edebilecek veya evden uzaktayken izlemeyi korumak için vakumun görüntüleme işlevini kullanabilecekler. Bir akıllı telefon veya tablet PC aracılığıyla, tüketiciler uzaktayken evcil hayvanlarını besleme seçeneğine bile sahiptir. LG, yakın gelecekte WISE kazanç erişimi ile daha pratik seçimler sunmayı planlıyor.

Yükseltme için akıllı uyum sağlamanın yanı sıra Kişisel Tercih-LG Wise Adapt, tüketicilerin Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla cihazları için en son hizmetleri ve inovasyon yükseltmelerini indirmelerini sağlar. Bu yenilikle, tüketiciler çamaşır makineleri için gelişmiş döngülere ek olarak önceden programlanmış güncellenmiş tariflere erişebilecekler. Yeni doğmuş bir çocuğu olan bir anne, bebeğin kıyafetleri için özel hassas yıkama döngülerini tercih edebilirken, özellikle yorucu çalışmalara dahil olan bireyler çamaşır ünitesine daha dayanıklı bir çamaşır döngüsü eklemeyi gerektirebilir. Wise uyarlamasıyla, tüketiciler yeni ürünlere yükseltmek zorunda kalmadan son derece en son LG teknolojilerini deneyimleyebilecekler.

LG Gıda Yönetimi buzdolabınızı ekranların yanı sıra Yönetmenize koyar – LG’nin Gıda Yönetimi Çözümü, tüketicilerin buzdolaplarının içeriğini daha etkili bir şekilde ele almasına yardımcı olur. Buzdolabının LCD ekranına gıda simgelerini düşürerek veya ses tanıma fonksiyonunu kullanarak, bireyler, belirli ürünlerin bulunduğu ve süresi dolduklarında bulunduğu yere ek olarak buzdolabında ne olduğunu hızlı bir şekilde belirleyebilirler. Bu bilgiye aynı şekilde akıllı telefonlar veya tablet PC’ler aracılığıyla erişilebilir ve tüketicilerin bakkal alışverişi sırasında bunu önermesini sağlar.

Tüm bu ustaca işlevlerin yanı sıra bilge seçeneklerle LG Thinq ™ inovasyonu, tüketicilere çevrimiçi olarak daha fazla güçlendirilmiş yaşamlara yardımcı oluyor ve yeni bir rahatlık ve etkileşimin tadını çıkarıyor. ”

www.lg.com: LG Wise TV

Daha fazla istemek? – Bundan sonra tek bir otomatik ev yayınını kaçırmadığınızdan emin olmak için, bunları doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sağlayabilirsiniz. Twitter’da bizimle, Facebook’ta bizim gibi uymalısınız veya RSS feed’imize kaydolmalısınız.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *