Trad & Contemporary

Karıştırma Daha eski bir evin karakterini tutmak, bir alanı süslemek için geleneksel bir yöntemdir, ancak tüm geleneksel kemikler arasında çağdaş bir vuruş istiyor olabilirsiniz. Tam burada, geleneksel mimari detayları kalıcı olarak değiştirmeden çağdaş dokunuşları tanıtmak için bazı kesin yöntemler var:

1. Döşemenizi karanlık tarafa götürün. Trim Black’i boyamak, özellikle geleneksel hatlara sahip olan her türlü alanda yüksek etkili bir güncellemedir. Süpürgeliklerde bu güçlü yer değiştirmeyi, bir tazeleme gerektiren pencere döşeme, kapılar veya merdiven korkulukları deneyin. Renkli, daha az şiddetli bir seçenek için Donanma veya Dark Forest Green’i seçin.

2. Ana renkten bir vuruş ekleyin. Çağdaş bir şekilde ve güçlü renkte bir sandalye veya vurgu masası, geleneksel bir alana grafik oynaklığı ekleyebilir ve güzel bir vinyet üretebilir. Bir mobilya parçası için yeterli alanınız yoksa, güçlü bir sanat eseri veya hatta renkli bir çerçeveli bir baskı deneyin.

3. Yeni bir kolye seçin. Basit bir yer değiştirme, ışık fikstürlerini veya sadece temel odakları güncellemektir. Çoğunlukla geleneksel bir alana sinirli, çağdaş bir kolye eklemek, derhal yeni ve güncellenmiş bir his sağlayacaktır.

Uyumlu bir görünüm için, bu hareketlerin üçünü de deneyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *