Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Isıtma, ısıtmayı akıllı telefonunuzdan

Isıtma, ısıtmayı akıllı telefonunuzdan

, yıllar boyunca otomatik evde duyduğumuz en tipik endişelerden biri, evimden veya tatil evimden uzaktayken ısıtmamı nasıl yönetebilirim. İşte geçmişte baktığımız sistemlerden daha ekonomik bir maliyetle bir çözüm sunan gerçekten büyüleyici yeni bir ürün. VVS Technologies’teki insanlarla, ‘ısıtma’ adlı yeni ısıtma hücresel arayüz donanımları hakkında konuştuk…

İşletmenizin arka planı nedir – VVS on yıl önce operasyonlara başladı. O zamanın çoğunu, başlangıçta ABD’nin yanı sıra Kore’nin de iş için teknolojilerini geliştirmenin yanı sıra ve daha yakın zamanda kendi benzersiz teknolojilerimizi kurarak araştırarak geçirdik. VVS Styles ve aynı zamanda paradan tasarruf eden ve CO2 kullanımını azaltan çeşitli ‘yeşil mühendislik’ ürünleri üretir ve müşterilerimiz için çeşitli fiyatlı ürünlerle rahatlık ve konfor ile rahatlık ekleyerek

Isıtma sistemi nedir? – Heatslave sadece son zamanlarda sıraya girdi. Çevre dostu bir mühendislik / inovasyon ürünüdür ve özellikle de son ciddi soğuk büyüler ve daha sonra mülklere verilen hasar nedeniyle öne çıkan. Aynı şekilde, bu zor parasal zamanlarda enerji maliyetlerini azaltma yeteneği onu daha da çekici kılar.

Heatslave, akıllı telefonunuzu veya herhangi bir telefonunuzu herhangi bir yerden ücretsiz olarak kullanarak ısıtmanızı açmanızı sağlar. Heatslave, ev almayı geciktirirseniz, tekrar geri dönmeden çok önce gelebilir ve bir kez daha kapalı olabilirse, telefon çağırmanızı sağlayarak ısıtmanızı kesinlikle yönetmenizi sağlar. Ev aldığınız zaman – bu nedenle tüm bu ısıyı boşa harcıyor. Heatslave, akıllı telefonunuzu kullanarak evinizin sıcaklığını incelemenize olanak tanır veya Web’de de ve ücretsiz olarak size bir metin gönderecektir (akıllı telefon numarası) ücretsiz telefon etmenizi sağlar. Isıtmayı açarken.

Isıtmayı açtığınızda, kısa bir süre sonra, Isıslav size ‘güzel ısınma’ olduğunu söylemek için size ek bir metin gönderecektir – böylece ısıtmanızın çalıştığını anlarsınız. Heatslave bir SIM karttan oluşur ve bu yüzden cep telefonu gibi davranır, yine de telefon görüşmeleri bir maliyete maruz kalmaz. Kurulum, çoğu durumda bir saatten daha az bir elektrikçi veya uygun nitelikli bir kişi alacaktır. Uzman yükleyici gerekmez. Sizi tekrar arayacağımız veya doğrudan bizimle konuşabileceğimiz Web tabanlı bir yardımcı hizmeti tarafından sağlanır.

Farklı ısıtma modelleri var mı? – İki ısınma ürün sınıflandırması vardır – web tabanlı olanlar ve ısıtmayı açmak/kapatmak için aranan olanlar.

1. Web Tabanlı Isıslav – Her sistem benzersiz bir kimliğe sahiptir, birey ısıslav web sitesini görür ve onları kendi sayfalarına getiren kimliğe girer. Tam burada ısıtmayı kimin açabileceğini, binanın sıcaklığı açması gerekmesi durumunda SMS’yi kim alabileceğini belirlediler (sıcaklık düştüğünde ısıtma maddeleri metinler), bunu 6 derece C’de yaptığı iki noktamız var 4 derece C’nin yanı sıra, bunlar ve evinizin/işinizin boruların patlaması riski altında olduğu ve ciddi hasarı tetiklediğinde risk noktalarıdır. Bu aynı şekilde çevrimiçi zamanlayıcıyı ayarlayabileceğiniz ve bir bireyin ısıtmayı uzaktan programlamasını sağlayabileceğiniz yerdir.

Heatslave üniteleri yaklaşık 160 £ ‘dan başlar. Sistemi kurduktan sonra, Web Services için iki maliyet ve SIM kartta doldurma ücretleri oluşur. Sonuçta yılda yaklaşık 40 £ masrafı ikinci yıldan itibaren etkinleştirilmelidir. Bunun için:-

Isıtma her gün izleniyor – sıcaklık alarm seviyesine düşerse sizi arayacaktır.

Çevrimiçi zamanlayıcıyı ne zaman seçtiğinizde bulmak için ayarlama yeteneği – hepsi PC’nizden herhangi bir yere gitmek zorunda kalmadan.

Tatil evinize / evinize bir gezi yapmadan bir gün önce ısıtmayı açın – oraya ve ilk 24 saat boyunca donma yapmamanın yanı sıra sıcak ve rahat olmasını sağlamak için (yaklaşık yaklaşık 24 saat sürer Bir evin kullanılmadığı takdirde ısınması için bir gün).

Konfor seviyesi ve kolaylık – her gün kullanan birkaç insan var ve 40 dakika beklemek yerine yöntem evindeki “banyoyu” açıyoruz, bu süre zarfında banyo ile uğraşmayabilirler!

Maliyet Maliyet Tasarrufu – Yatırım Getirisi (Çoğu insanın ilk yıl sistemin masrafını kurtardığını görüyoruz)

2. Heatslave Bebek – Bu sadece bir SMS metin mesajıdır, ısıtmayı açmanızı veya kapatmanızı sağlayacak adil bir sistemdir (ancak akıllıca size benzersiz olarak açtığınızı söyler). Bu, ısıtma sistemlerini açmak veya kapatmak için basit bir yöntem isteyen çok sayıda insana uyuyor (gerçekte telefonunuzdan neredeyse her şeyi yönetmek için kullanabilirsiniz). Ya olabilirYalnızca bireyin açmasını veya kapatmasını sağlayacak şekilde ayarlanmalıdır. Sıcaklık fonksiyonu yoktur.

Her iki birim de ısıtmanızın açık mı yoksa kapalı olup olmadığını söyleyerek onlardan bir koşul almak için mesaj atılabilir. Her sistemin bir alarm işlevi vardır – çünkü bir alarmla temasa geçmesi (genellikle kazan kapılarında veya tanklarda kullanılır) bağlantılı olabilir ve bu da belirli bir sayıya bir alarm gönderir. Metin mesajı, yani “Otomatik Evde Yağ Depolama Tankı Kapağından Alarm” değiştirilebilir. Birimler bir IP65 muhafazasında bulunur – böylece dışarıya konulabilir – ve 12 volt ile güçlendirilir. Onlara ihtiyaç duyulan her şeyi (220Volt/12 Volt Rölesi – Güç Kaynakları ve SIM kartları) ve 12 aylık bir garanti içeriyor.

İnsanlar sizi web’de nerede keşfedebilir? Bizi www.heatslave.com adresinden inceleyin

www.eatslave.com

Daha fazla istemek? – Twitter’da bizimle, Facebook’ta bizim gibi uymalısınız veya RSS feed’imize kaydolmalısınız. Hatta bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *