Daha fazla tatil önizlemesi

Rock-IT Promosyonları önizlemeleri hakkında önceki yazımı takip etmek için, medya önizlemelerinin geçen ay boyunca karşılaştığım diğer harika eğlenceli öğeler ve hediye fikirleri var. Burada H&H’de tatil sorunlarımıza hazırlanarak yoğun bir yaz geçirdik! Biliyorum, Temmuz ayında Noel gerçekten dergi dünyasında oluyor.

1. Mini Mioche

Toms tarafından yapılan bu küçük ayakkabıları seviyorum. Oğullarım kesinlikle bu sonbaharda onlara spor yapacaklar.

2. Electrolux

Electrolux’tan bu yeni 24 ″ aletlere ne dersiniz?! Tam olarak eğlenceli bir fikir değil, ancak küçük mutfağınızı veya kınamakınızı güncelliyorsanız mükemmel.

3. M. Thompson Çikolatalar

Ağızda eriyik iyiliği-Bu Noel’de siparişimi vereceğim!

4. PC Ana Sayfa ve Günlük Temeller

Özellikle ön taraftaki gri ve kırmızı fındıkkıranları seviyorum (sol). Ve bu zencefilli kurabiye kesiciler parlak bir fikir değil mi? Kendi zencefilli evinizi inşa etmek için tam bir çerez kesici seti.

2011 tatilleri için yeni olan PC, “Bir Kutuda Akşam Yemeği Partileri” sunuyor – temel bilgileriniz, beyaz yemek takımlarınız ve 12 (solda) kutularda satılan her boyutta gözlük. Bu sadece harika bir fikir değil, hepimiz ambalajı sevdik. Ve PC’nin Noel krakerleri için çeşitli desenler bu yıl inanılmaz! Kelly Yeşil Polka Dotları bir zorunluluktur!

5. TOBEN GIDA TASARIM YAPILIYOR

Bir gece için catering düşünün! Bu vahşi yaban mersini krep (sol) soooooo lezzetli oldu! Ve onların ördek poutine dolu inanılmaz lezzet!

Daha fazla harika hediye fikirleri düşünmenizi sağlamak için Kimberley Brown’ın CB2 seçimlerine göz atın.

Fotoğraf kredileri: 1-6. Sarah Hartill

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *