Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Bulunan Video: Tur of Control4 Powered Dallas Wise House

Bulunan Video: Tur of Control4 Powered Dallas Wise House

İşte Dallas yakınlarındaki bir golf tatilinde 4.000 metrekarelik bir Control4, Control4 Powered Wise House’un yeni bir video turu. Şovdaki güzellikler arasında şömineler, tavan vantilatörleri ve termostatlar, dokunmatik ekranlardan, tuş takımlarından ve iPad’lerden uzaktan yönetilen termostatlar bulunmaktadır. Her ev üyesi için birkaç sesin yanı sıra DVR’li birkaç TV vardır. Ön kapı zili filminizi duraklatır ve size CCTV kamerasından bir görünüm gösterir. Bir başucu tuş takımı, ışıkları atıştırmalık için buzdolabına yönlendirmek için ışıkları% 20 kadar getirmek için bir ‘gece yarısı’ düğmesi içerir. Sahibi evini gösterdiği gibi, RFID fob’un bir dalgası evi kişisel ortamına koyar, aydınlatma belirli seviyelerde seçilmiş alanlar, TV’leri spor kanalına ve sesi en sevdiği müziğe çevirir.

“McKinney, Teksas’taki bir Control4 House Otomasyon Sistemi turunda bize katılın. Control4 Bayi Diem Digital Interiors ve Ev Sahibi Jeff Layn’den Byron Baird, Craig Ranch adlı bir golf tatil beldesinde bulunan Jeff’in Townhouse’un bir ev otomasyonu demosuna sunuyor.

Jeff’in Wise House Innovation, birkaç ses bölgesi, her ev üyesi için DVR’li birkaç televizyon, şömineler, tavan hayranları, termostatlar ve IP kameraları kontrol ediyor. Çok az başladı ve zamanla sisteme ekliyor.

Bu Dallas Sarayı hakkında mükemmel olan, sonsuz özel dokunuşlar. Jeff evi ortaya çıkarmanın yanı sıra garaj kapısını açtığında, ev yönetimi sistemi ışıkları açar ve televizyon tercih ettiği kanala (ESPN) açılır.

Jeff de aynı şekilde kişisel ayarlarını programlayan kişiselleştirilmiş bir mikroçip anahtar zincirine sahiptir. Kapının arkasındaki ‘asanın’ üzerine sallıyor ve daha sonra evde mevcut olduğunda hayatını nasıl çevrimiçi yapmak istediğine dair kişisel ortamlarını ortaya çıkarıyor. ”

: Control4 Yeni GUI OS 2.0

Daha fazla istemek? – Twitter’da bizimle, Facebook’ta bizim gibi uymalısınız veya RSS feed’imize kaydolmalısınız. Hatta bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *