Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Plex Client artık Plex ekibinin sterling çalışması sayesinde resmi Samsung App Store’da

Plex Client artık Plex ekibinin sterling çalışması sayesinde resmi Samsung App Store’da

mevcuttur-özellikle ‘HD1080’-2010 Samsung C serisi TV’lerin sahipleri ‘Internet@TV’ ve tüm 2011 D Serisi ‘Smarthub’ ile TV’ler artık ücretsiz Plex istemcisini resmi uygulamalar mağazasından yükleyebilir.

Birkaç tıklama ve müşteri indirildi ve yüklendi ve PLEX kütüphanemizi hızla buldu. Birkaç dakika içinde medyamızda sörf yapıyorduk ve bildiğimiz ve sevdiğimiz Plex UI aracılığıyla video çalıyorduk! Müşteri birkaç hafta önce 2010/2011 Blu-ray oyuncuları için piyasaya sürüldü.

Yüklemek için şimdi televizyonunuzdaki yeni uygulamalar bölümüne göz atın. LAN’ınızda bir yerde bir Plex sunucusu çalıştırmanız gerektiğini unutmayın. PMS sürümü Windows, Mac ve Linux (hatta bazı NAS cihazları) için kullanılabilir.

Plexapp.com: Plex / Samsung Forumları

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *