Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Julia Child’ın Provence’deki Fransız Cottage’ı 860 bin $

Julia Child’ın Provence’deki Fransız Cottage’ı 860 bin $

Julia Child’ın Fransa’daki Cottage’ı satın alın – dünyanın en çok aranan mutfaklarından birini içeren – sadece 860.000 dolara piyasaya çıkın.

Plascassier’in küçük provençal köyünün bir yamacında yer alan 1.500 metrekarelik ev, açık bir oturma ve yemek odası, üç yatak odası ve banyo, havuz ve ayrı bir konuk evi içerir. Ama vurgu (elbette), Julia orada pişirilen son yemek çünkü çoğunlukla sağlam tutulmuştur. Sayaçlar çok uzundur ve pegboard duvarları hala orijinal pişirme ekipmanı ile kaplıdır. Julia’nın bir zamanlar evini aradığı ünlü alanı görmek için tıklayın.

“La Pitchoune” (Provençal’daki “Küçük Olan”) olarak adlandırılan ev, 1963 yılında Child ve eşi Paul tarafından çocuğun en iyi arkadaşı Simone Beck ve Fransız yemek sanatında ustalaşmanın ortak yazarı olan arazide inşa edildi.

Evin ön terasında klasik bir bistro tarzı masa bulunmaktadır.

Havuz, 2015 yılına kadar bir mutfak okulu işleten ve bir çocuk arkadaşı olan mevcut sahibi Kathie Alex tarafından inşa edildi.

Mutfak, Cambridge, Massachusetts’teki çocuk evindeki mutfaktan sonra modellenmiştir ve dünyadaki mevcut tek özel “Julia Child-Mutchen” dir.

Renkli ve odun yanan bir şömine ile güzel bir yaşam ve yemek alanı çocuğun neşeli kişiliğini somutlaştırır.

Klasik Red Toile, evin üç yatak odasından birini süslüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *