Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household 2016 için trend: İtalyan Memphis Style

2016 için trend: İtalyan Memphis Style

Tasarım Editörü Kai Ethier, 2016’nın en önemli trendlerinden birini paylaşıyor.
1970’lerin İtalyan tarzı Ocak 2016 sayısımızdaki en iyi tasarım trendlerimizden biriydi, ancak hikayeyi bir araya getirdiğimizde, radarımıza başka bir retro – ve eşit derecede ilham verici – vardı.

Oynak ve canlı olan Memphis tarzı, 1981’de Milano’da oluşan bir mimari ve tasarım kolektifi olan Memphis Group’un çalışmalarından çıktı. Grup, geometrik şekillerde ve parlak renklerde mobilya, kumaş ve aksesuar üretimi ile biliniyordu – ve son çiftte Yıllar boyunca, imza görünümlerinde bir dizi başını gördük.

Bugünün tonları biraz tonlanmış ve doğal ağaçlar ve sıcak metaller için plastik gibi malzemeler değiştirilirken, bu çağdaş parçalar tuhaf formları ve Memphis stilinin canlı bir şekilde rengini cesur bir etkiye kucaklıyor.

İşte Memphis Style tüm hızıyla; İlginç görünüm, süper doymuş renkleri Kitschy baskılarıyla birleştirir. Bu eğilimin mevcut, sessiz yorumunu görmek için okumaya devam edin.

Kaynak: Memphis-Milano’nun izniyle

De la Espada’nın Laurel masası, renkli, koni şeklinde üstünü (turkuaz ve turuncu gibi tonlarda mevcuttur) dengelemek için bir Amerikan siyah ceviz veya Avrupa kül tabanı ile birlikte gelir.

Kaynak: Mjölk

Ürünler: Laurel Yan Table De la Espada için Luca Nichetto, $ 1.500

Fransız illüstratörler ve grafik tasarımcıları Maxime Prou ​​ve Adèle Favreau, Brooklyn satıcısı Aelfie için bu sınırlı sayıda yastık kapağını geliştirdiler. Canlı, grafik baskısını gerçekten seviyorum.

Kaynak: Aelfie

Ürünler: Atelier Bingo Yastığı, $ 89us

Montreal tasarımcısı Zoë Mowat, Memphis tarzı renkleri ve şekilleri bir araya getiren bu eğlenceli mücevher standını yarattı. Küçük dairesel tepsilerdeki corral halkalar ve küpeler ve çıkarılabilir ahşap dübel üzerine kolye ve bilezik asın.

Kaynak: Zoë Mowat Design, Dwell Store’da mevcut

Ürünler: Arbor mücevher standı, $ 425us

Dusen Dusen, 2010 yılında moda etiketi olarak başladı, ancak geçen yıl ev eşyalarına genişledi, havlu, yastık, battaniye ve yatak takımlarından oluşan bir koleksiyon geliştirdi. Onların genç kesimleri yorgan seti kişisel bir favori.

Kaynak: Dusen Dusen

Ürünler: Kesim yorgan seti (ikiz), 130 $/set

12.900US $ ile, bu çarpıcı modüler avize büyük bir yatırım parçası. Stili seviyorsanız, ancak fiyat etiketini karşılayamıyorsanız, bayanlar ve baylar da maliyetin bir kısmında güzel geometrik çanlar yapar…

Kaynak: Rulo ve tepe

Ürünler: Roll & Hill için Bayanlar & Beyler tarafından 5 parçalı avizeyi şekillendirin, $ 12.900US $

Her el yapımı küçük zil, renkli asma şekilleri sıcak bir pirinç halkayla birleştirir – Memphis görünümüne çok ince bir bakış.

Kaynak: Bayanlar ve Gentleman Studio

Ürünler: Küçük Chime – Üçgen Dome, her biri 58US $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *