Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bluetooth Cablejive Dockboss Air, Müziği 30 Pin Dock

Bluetooth Cablejive Dockboss Air, Müziği 30 Pin Dock

Apple’ın 30 Pin’den Yeni Lightning konnektörüne geçişine geri getirir. Dockboss Air bu sorunu çözmeyi amaçlıyor. İPod için kablosuz müzik alıcısı ve iPhone rıhtımları, Apple (ve Android) akıllı telefonlara, tabletlere bağlantılar, bilgisayarların yanı sıra müziğinizi en sevdiğiniz hoparlöre ışınlar…

Kablo yok. Sesi kaldırın. Kullanımı kolay. Telefonunuzdan kablosuz bağlantı alan ve ses akışını hoparlör dock’unuza aktaran bir bit adaptör. Dockboss hava, IPHONE 5 (30 pimli) ses dock’a bağlanır ve telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan ses alır.

Her Bluetooth cihazıyla çalışmayı, büyük hacmi ve çalışmayı inanılmaz bir şekilde kaldırın. Android, iPhone, Windows, hepsi. Evet!

Dockboss Air, herhangi bir tür öncesi IPHONE 5 hoparlör dock’a takılan kablosuz bir ses alıcısıdır. Bluetooth özellikli gadget’ınız Dockboss Air’e sorunsuz bir şekilde bağlanır, böylece müziğinizi telefonunuzdan veya tabletinizden 33 metre kadar yönetirsiniz.

Hafif ve küçük Dockboss hava, çoğu gadget’ın bu günlerde yaptığı Bluetooth AD2P protokolünü destekleyen her türlü gadget’tan kablosuz bir bağlantı ile yüksek kaliteli gürültü geçer. Dockboss Air, Bose Sounddock, Ihome ve satın almak için seçtiğiniz diğer türler de dahil olmak üzere çoğu iPod, iPad veya iPhone yerleştirme istasyonlarıyla uyumludur.

Kodlu eşleştirme, süper basit kurulum. Bluetooth menüsünde Dockboss Air’i tıklamanız yeterlidir. Bizim de “kolay bir düğmemiz” var. Peki, pek değil. Ancak, Dockboss havasını kullanmaya başlamak için aşağıdakileri yapmanız gerekir: 1) Dockboss havasını hoparlör dock’a takın. 2) Telefonunuzun Bluetooth menüsünde Dockboss Air’i seçin. 3) Müzik oynayın.

Cablejive.com: Amazon’dan sunuldu

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *