Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bu ilginç kamerayı tanıtmak için 325 £ değerinde bir Panasonic Nubo 4G CCTV kamera

Bu ilginç kamerayı tanıtmak için 325 £ değerinde bir Panasonic Nubo 4G CCTV kamera

kazanın Panasonic, yalnızca Vesternnet’ten sunulmasını sağlamak için seçti. Aynı şekilde, şanslı bir otomatik ev okuyucusuna bir tane vermemizi istediler!

Nubo, 4G/LTE mobil ağlarına ve wifi’ye bağlanan dünyanın ilk tam HD 1080p kamerasıdır, böylece nereye giderseniz gidin, bağlı kalabilirsiniz. Çok az ve mükemmel biçimlendirilmiş Nubo, hava koşullarına dayanıklıdır, böylece hemen hemen her yerde kullanılabilir. Güzel ve zarif stili, onu her yere götürmek isteyeceğiniz anlamına gelir.

Nubo, 1080p kadar olağanüstü kristal berraklığında video görüntüleri yakalar ve size çok daha iyi bir görünüm sağlamak için 138º geniş açılı bir lense sahiptir. Hollandalı mühendisler tarafından tasarlanan Nubo, Birleşik Krallık’ta premium kaliteli malzemelerle yapılmaktadır.

Bölgesel bir SD kartına (128GB’a kadar) ek olarak Nubo Bulut Kayıt Hizmetine kaydolabilir veya WiFi’de akışları bir sub olmadan görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl girilir

Şanslı bir ziyaretçi Nubo’yu 325 £ değerinde kazanacak. İşte tam olarak nasıl girilir…

Otomatik ev ve Vesternet Facebook sayfaları gibi.

Bu Facebook gönderisi gibi.

Aynı gönderide 2 İyi Arkadaşlar Etiketleyin.

Girmek için toplam 3 adımın tamamı olmalısınız. Yarışma, İngiltere posta adresi olan herkesin yanı sıra 31 Mart 2017’de gece yarısı kapanıyor. Tam T&C’yi burada ve harika şansları inceleyin!

nubocam.com: vesternnet.com’dan edinilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *