Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Yazlık, Meads Bay Plajı, Anguilla BWI – Maruz Kalın

Yazlık, Meads Bay Plajı, Anguilla BWI – Maruz Kalın

Binası, küçük bir adada yeni bir plaj ev geliştirmenin yanı sıra, en basit iş değil.

Bu kişisel bir işti ve hepsinin farklı lezzetleri olan bir dizi insanla çalışıyordum. Herkesin kavramlarını entegre etmek isterdim, bölgenin yapışkan olduğundan emin olun.

Bu bir yazlık, bu yüzden de zarif veya resmi olmayan hiçbir şey. Bir yazlık çok daha gelenekseldir. Bu yüzden verandadaki ve camın yanı sıra verandadaki rayların yanı sıra millerimiz de var. Rahat olmasını istedim. Çıldırmamış Chic. Tercih ettiğiniz teyzenin kaçış evinin yanı sıra, verandalarından belirlenen güneşi gördükleri gibi, bir ya da iki kişilik bir kokteyl ya da iki tane olan amca.

Lojistik! Atlantik’ün yanı sıra iki yıl sonra da Atlantik’e vuran en güçlü kasırganın iki yumuru, yüz yılda ilk dünya çapında pandemik yardımcı olmadı. Ancak, son derece adanmış ve zor iş ekibi sayesinde yaptık! Yazlık bitti.

İşte fotoğraflardan önce iki:

Deniz manzarasına bakan mutfak alanı adası ne olacak.

Sonra: Deniz manzarası, belirtilen adada. Ev, muhteşem manzaralardan yararlanmak için geliştirilmiştir. Tavanlar hakkında büyük bir argüman vardı. Nitekim onlar son derece yüksek (19 ft) ve odun muhteşem olduğu gibi, ancak onların renkleri renklendiricinin bir hata olacağına inanıyordum. Tek doğal ışık, iki katlı veranda kapılarından yanı sıra diğer ucundaki yöntem, mutfaktaki pencereler.

Duvarları ve dış renginden daha yumuşak bir beyazın tavanını boyadık, evle çalışan rengin sarı, yanı sıra bir mercan kırmızısı olan mavidir.

Tezgahlar beton dökülür. Tezgah tabureleri Lily’nin yanı sıra Serena’dan. El işi yapılmış kase okul merkezi ve narların müteahhitimizin annemin arka bahçesinden geldi.

Adanın büyüklüğü nedeniyle neredeyse neyin ithal edilmesi gerekiyorsa. Bölgesel bir marangoz çok az parça yaptım. Başucu tablolarını, birincil yatak odasında, büyük olasılıkla daha ucuz olduğu kadar daha basit olacağını belirtti. Zaten Amerika’dan gelen tam bir konteyner bulduğumuzdan beri, bölgesel şirketleri de desteklemek / yenilemek ne olursa olsun, mümkün olduğunca esnafın yanı sıra esastır.

Bir evde bir yer duygusu alamadığınızda dayanamıyorum. Ben kaynaklı büyük Amerikalı mağazaların büyük bir hayranıyım, ancak özellikle yeni bir yapı için, karıştırmak için harika bir şey. Bir showroom gibi hissetmeyen alanları sevmiyorum. Aynı şekilde, ticaretin yanı sıra daha küçük satıcılardan kaynaklanır.

Karayipler, kültürlerin karışımı ve yazlıkta reflekslenmiştir. Bir insan kültürünün bu kültürden çevrimiçi olarak çevrimiçi olan insanların çoğunluğuna rağmen, bir insan kültürünün genellikle kayıp olduğu gerçeğini yanım.

Yemek masası, St Martin’deki Fransız mağazasında La Maison’da alındı. Sandalyeler, Amazon ABD. Bölgesel bir döşeme koltuk minderlerini yaptı. Malzeme Gana’dan yanı sıra, St. Maarten’deki Afrika pazarında (Hollanda tarafında) satın alındı. Vazo sandık ve varildir.

Verandadan bakıyor. Tavan hayranları Minka Aire’dir. Sofa, La Péninusle’dan St. Martin şehrindedir. Sehpa, Lily’nin yanı sıra Serena’dır. Kol sandalyeleri IKEA. St. Martin’deki Showroom Tapissier’den özelleştirilmiş koltuk yastıklar Sunbrella. Martin’deki House Kara’dan yan masa.

Özelleştirilmiş kitaplık / masanın marangozumuzla geliştirdim.

Verandadan bakan manzara.

Mutfak. Dolap kapıları, marangozumuz tarafından yapılan özelleştirildi. Kolye ışıkları, yükseklikten beri okul evinden özel bir satın alma olmuştur. Donanımın yanı sıra donanımlar da okul merkezidir. Üst dolaplar yapmamayı seçtim. Bu, bir ana ev için faydalı olmayabilir, ancak bir kaçış ev için mantıklı olamaz. Her şeyi keşfetmek daha basittir. Üst dolapların bu tür tavanlarla garip görüneceğini hissediyorum. Alanı ikiye böldüm.

Züccaciye, sofra takımı, ayrıca küçük cihazlar sandık ve varildendir. Kırmızı şarap buzdolabı (adaday), entegre bulaşık makinesinin yanı sıra Mircowave’nin yanı sıra, Ada’daki yetkili GE satıcısı olan Sheila Haskins ile satın alındı.

Tezgahları ilgilendirdiğinde, somut olacağı son derece başlangıçtan anlaşılıyordum. Materyal bu plaj ev tarzı için ideal olduğu gibi elle yapıldığını da seviyorum. Zeminler, Dominik Cumhuriyeti’nden mercan taş kiremittir. Backsplash, aynı şekilde el yapımı olan Granada kiremittir.

Bunun, insanların kendilerinin tadını çıkarabilecekleri rahat bir ev olmak istedim. Tepsi, Lily’nin yanı sıra Serena’dan. Sanat eseri, genç bir Anguillian sanatçısından, Carmel sakızından görevlendirildi.bs. Bu Shoal Bay siyah yanı sıra beyaz petrol. B & W muhteşem manzarasına sahip ancak bir tehlike neden rekabet oldu? Bu farklı. istemciler bunu seviyorum. Vazo Crate & Barrel olduğunu. çekimin sabah bizim deniz üzüm ağacından bazı dalları kesmek.

güneş gibi birincil yatak odası takımı başlar. Yatakta Barrel yanı sıra Sandık olduğunu. sepet St. Martin Vendredi olduğunu. lambalar yanı sıra yatak yan tabloları özel olan, Tek Kings Lane gelmektedir. Tüm yatak çarşaf Boll ve Şube vardır.

yatak başka açısı. Bu görünüm! müteşekkir Bu yüzden Bu tip kapılar ile gitti. açık / kapalı yaşam için harika.

ebeveyn banyosu. Aplik Işık tonları vardır.

Bizim marangoz yanı sıra yüklenici ile özelleştirilmiş bâtıla geliştirdi. Biz odun renksiz yerine boyadı. Banyo içinde bazı ahşap olması gibi. Biraz ısınır şeyler.

küvet şu anda bulunduğu orijinal planlarda bir daha dolap vardı. duş şimdi küvet yanı sıra duş olması bekleniyordu durumlarda. Ben iç duvarlar de ne zaman bir yürüyüş yaptı. Bence de küvet orada konumu gibi gardırop kurtulmak önerdi. Bu bir kaçış ev. İki büyük dolaplar var olması gerekmez. Ben birçok kişi yerine bir geniş duş olacağına inanıyorum.

İç çekmek. O duş.

Bu yatak odası aynı şekilde bir deniz manzarasına yanı sıra bir kral yatak vardır. Yatak Serena yanı sıra Lily değil. Lambalar Bir Kings Lane. Aziz Martin La yarımadanın gelen yatak baş. Dresser Crate ve varil arasındadır.

Yani deniz üzüm ağacı yaş için olmuştur. Bu veranda dinlenmek istiyorum. Tahta Bir Kings Lane bir salonu.

ebeveyn banyosu. Bir sonraki yatak odası (sarı oda) tam aynı banyo bulunmaktadır.

Sarı oda. Bahçe manzarası. ikiz yatak yanı sıra Dresser Crate & Barrel vardır. La yarımadanın, St. Martin yatak baş.

Bu renk oldukça tartışmalı oldu. Bu boşluk ışıkla gündüzleri güneşin bir hayli yanı sıra renk değişiklikleri olur. Bu Bermuda Paz deniyor Uygun.

Sadece bir dönüş yapıyor ancak çalışmak en zor renklerden biridir tam olarak nasıl sarıdır ilgili sindirmek Mimari bir kısa makalesini kontrol ettik. Ben seçimimi stand by! Artı, oldukça geceleri son derece bu.

dolaplar bizim marangoz tarafından geliştirilmiştir.

Koridorda yarım yatak odası yanı sıra toz odasına bakıyor.

sedir Crate & Barrel değil. Zemin lambası Serena yanı sıra Lily.

Bu duvar kağıdı ile gümrük / montaj dram her gri saç değerdi.

Bu biraz odasıdır. Toz alanlarda tüm çıkmak için ideal bir alan bulunmaktadır. Duvar kağıdı (ticarete) Thibault olduğunu. Duvar lambası Circa Aydınlatma olduğunu.

Bu teknik olarak evin cephesidir. Siz de göz görünümüne anında gider olarak yürümek.

dolapları özel bulunmaktadır. Bench Lily yanı sıra Serena olduğunu. Siyah aplikler, kancalar, hem de Schoolhouse gelen kapı kolları. Krom aplik yanı bunlar da tüm yatak olduğu gibi Circa aydınlatma olduğunu. Sanat çalışmaları Martin tabanlı sanatçı Antoine Chapon bir yazdırma olduğunu.

Gana Afrika Pazar mağazasında, St. Maarten de kaynaklı dan Çanta olduğunu.

Son derece büyük Hollandalı Kapı. o, görme gücünün dışındaki, küçük çocuklar hakkında sürtünme dışında gitmeden bir esinti için üst tutmaktir mümkün yüzden rutin kapıdan onu değiştirdi.

Özel gölge gölge Store’dan olduğunu.

Meads Bay plajı aynı şekilde kendi zap için iyi bilinmektedir. Değil kötü konum onları memnun etmek. Tablo Le yarımadanın gelen koltuk, sehpa, hem de sarı sandalyeleri gibi, La Maison, Aziz Martin ikisi gelmektedir. Sofra yanı sıra Crate & Barrel gelen tik mumluk (katta). Paloma & Co. dan Masa üst mumluk

Ben sıra bazı roze veya rum yumruk burada otururken yatak çıkmak istiyoruz.

Bu görüşü ilişkin Hiçbir kelime.

verandada aplikler Circa Aydınlatma vardır. veranda dışında aplikler Işık tonları.

Meads Bay.

Buona notte / İyi geceler!

Bu işin lojistik İtalyan bürokrasisi düzeyde idi. Son derece öneririm Bir şey adadayız bile başlayan son derece gelen bölgesel bir iş yöneticisi işe. Bu proje ile Gifford Connor orta yolu ile çalışmaya başladı. pandemik isabet yanı sıra Sınırlar kapatıldı zaman, ben sadece 20 dakikalık bir feribot gezisi uzakta St. Martin bile görev sitesine gitmek mümkün değildi. İlerlemeye ne olursa olsun kaleye yere birine sahip olmak harika.

Anguilla gerçekten özel bir yerdir. O turizmde boost rağmen ruhunu (şimdiye kadar) tutmak için ele alarak. Hükümet Maarten yanı sıra söz konusu yoldan gitmeye seçtiniz şeye baktı. Hiçbir casinolar yanı sıra hiçbir büyük yolcu gemileri vardır. Ben gençken bu adanın takdir etmedi. Ben de sıkıcı biraz yanısıra böylece olduğuna inanıyordu. Bütün akrabalarım çok sıkı hem de meraklı idi. Ben Willowbrook veya kısa tepe alışveriş cente formanın geri olduğumuzu istediArkadaşlarımla Rs. Ha. Ebeveynlerim emekli olduktan sonra St. Martin’e geri döndüğünde hepsi değişti. Karayipler’de çok daha fazla zaman geçirmeye başladım ve yaşadığım her şeyin, hayatımda ihtiyacım vardı / istedim.

Bu konut veya ticari mülk, büyük büyükanne Priscilla Connor’a aitti. Onun hakkında çok fazla anlamıyorum, bir dahaki sefere Anguilla’dayım, doğduğunda aramaya çalışacağım. Çocuğu Martha 1898’de doğdu (ve pratik olarak 101 yaşında yaşandı). Yüksek kaliteli high-end turizmi, 80’lerde büyüdü. Şimdi dört mevsim (eskiden vali) plajın bir ucunda olduğu gibi, Malliouhana Hotel ise diğer ucunda. Büyükannem bir dul oldu ve henüz topraklarını teklif etmeyi reddetti. Her teklifi reddetti. Çocuklarına gideceğini söyledi. Amclarımın yanı sıra, annemle “çocuklar” yazlık geliştirmek için annemle kabul etti. herkes katkıda bulundu. Bu sahilde hala konut veya ticari mülkiyet için sadece iki ya da üç bölgesel haneden biriyiz. Sık sık priscilla inanıyorum. Hayatının nasıl gibiydi ve bugün Anguilla’ya inanacağını sorguluyorum. Bu bize ev sahipliği yapan bir plajdan çok daha fazlası.

Kapılar, pencereler, ahşap, ayrıca Arawak Hardwood’lardan kaynaklanan iç mekan panjurları, aynı şekilde Florida’da bir ofisi olan bölgesel bir iştir.

Tüm tuvalet armatürlerinin yanı sıra bağlantı parçaları yüksek kaliteli banyodandır.

İnşaatçılar: Ernest Fleming ve Shawn Romney

Mimar: Anderson House Planners

Proje Yöneticisi: Gifford Connor, APA – Anguilla Konut veya Ticari Emlak Hizmetleri

Fotoğrafçılık: KSharp Media

Getaway Kiralıkları ile ilgili çok daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bunu Paylaş:
Pinterest
Facebook
Twitter
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

St. Martin ve Anguilla Anguilla Öncesi IrMaseptemberal 11, 2017 “agd”
Kalkınmada Çalışmalar – Karayipler Beach Home – Tuvalet Inspirationmarch 25, 2014in “agd”
Beyaz mutfaklar – gerçekten ya da hayır? 31 Ekim 2018’de “agd”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *