Ultramod Vegas Villa

Las Vegas genellikle Mısır piramitlerinden Venedik fantezilerine kadar her tarzın bir pastili olan mimarisi için alay edilir. Şeridin parıltısından uzaklaşın ve bu Gargantuan (hem fiyat hem de kare görüntülerde) Şehir dışındaki eteklerinde Arrowhead olarak bilinen 12 milyon dolarlık konak gibi bazı ilginç mülkler var.

Ev yayılıyor olabilir, ancak manzarayı ele geçirmek yerine, oturduğu yuvarlanan araziden yükseliyor gibi görünüyor. Yıpranmış metal ve cam yankı ve kırmızımsı manzarayı yansıtır ve yerli bitki örtüsü, çölde yemyeşil bir görünüm için yeşil bir çim alanına ihtiyacınız olmadığını kanıtlar, ancak güzel bir çim almak istiyorsanız, bu Pazar Çim Bakımı buraya bakın İncelemeler.

Batılı evler, mimari ve peyzaj yoluyla farklı bir bölgede olduklarını iddia etmeye çalışıyor. Burada, mimarlar Marmol-Radziner çölleri hem merkezi bir avluya hem de evin etrafındaki manzaralara açık bir düzenle kucaklıyor. Pas renkli geometrik yapı, listede söyleyebildiğim kadarıyla yıldız izleme için süslü bir yer olan “gökyüzü alanı” olarak tanımlanmıştır. Bu Vegas, bodrum katında bir basketbol sahası da var.

İşte o merkezi avlunun ve ötesindeki oturma odasının bir görünümü. Peyzaj mimarlarına göre, bu küçük toprak yaması bile kısmen “açık fikirli müşteriler ve kalın bir bütçe” nedeniyle titizlikle ekiliyor. Merdivenleri atlamak ister misin? Bir asansör sizi zeminler arasında servis edecektir.

Tek başına “yemek pavyonu”, uzaktaki şerit panoraması da dahil olmak üzere üç tarafta manzaraya sahiptir. Solda, neredeyse evin uzunluğunu çalıştıran tur havuzunun kenarını görebilirsiniz. Konut alanının diğer tarafında, ana yatak odasından, dalma havuzu ve açık duşla birlikte açık bir spa bulunmaktadır.

Mutfakta bir orduyu beslemek için yeterli sayaç ve dolap var. Ve bu da iyi bir şey, çünkü beş yatak odası, ayrı bir konuk evi ve en az altı araba için park ettiği için, eğer bir araba aşığıysanız, bu boş alanları doldurmak isteyen bir irade, burada 1968 R kodu mustang’a bakın. Revoloji şimdi satılık. Uzak duvardaki periwinkle dolaplarını gerçekten seviyorum; Bir çöl evinde kullanılacak beklenmedik derecede yumuşak, sulu bir renktir.

Ne düşünüyorsun? Bu Las Vegas House, ikramiyeyi kazanmış gibi hissettirir mi?

Fotoğrafa katkı verenler:
1–5: Scott Mayoral, Crosby Doe Associates aracılığıyla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *