Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bulunan video: iPhone tarafından yönetilen geri çekilebilir mutfak alanı adası

Bulunan video: iPhone tarafından yönetilen geri çekilebilir mutfak alanı adası

Bu, ne için olduğundan emin olmasak bile, cihaz şehvetimize kesinlikle hitap ediyor. Motorlu Mutfak Alanı Adası, bir iPhone uygulamasından bir Insteon anahtarını kontrol eden bir hidrolik makas asansörü kullanılarak konuma yükseltilir. İşte videosu eylemde…

“Bu benim mutfak alanı adam, aşağıda bitmemiş bir hizmet/depolama odası. Bir hidrolik makas kaldırma çimentoya cıvatalanmıştır ve o zaman makas kaldırma masasının üstünde küçük bir çerçeve geliştirilir. Bunun üzerine bir alt zemin, döşeme ve o zaman ada var.

Dolap kapıları diğer tarafın yanı sıra, Wise House Insteon anahtarlarından elektrik enerjisini öldüren güvenlik push düğmesi anahtarları ve kapılar tamamen kapalı olmadığında hareket etmesini durdurur.

Bu asansör hızlı bir şekilde 1.500lbs’den fazla kaldırabilir, bu yüzden çok önemli bir güvenlik özelliğiydi! Bunun iç işleyişini görmeyi düşünüyorsanız lütfen yorum yapın. ”

Daha Fazla Resim: Design-Milk.com/a-motorize- Mitchen-island

Daha fazla istemek? – Twitter’da bizimle, Facebook’ta bizim gibi uymalı veya RSS feed’imize kaydolmalısınız. Hatta bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *