Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized İnceleme: Bragi Bluetooth Kablosuz ‘Kulaklık’

İnceleme: Bragi Bluetooth Kablosuz ‘Kulaklık’

Bragi, 2014’te orijinal Dash Kablosuz Kulaklıklarını başlatan inanılmaz başarılı 3,4 milyon dolarlık Kickstarter kampanyasıyla biliniyor mu? o ürünle teslim etmek.

Kulaklık

Görünüşe göre ya ikinci çizgisinin yayınlanmasıyla, son derece adlandırılan ‘Kulaklık’ adlı çok şey öğrenmediler. Başlangıçta vaat edilen Kasım teslimatı için lansmanda (5 Eylül) bir çift aldım. Bu geldi ve gitti, ancak Bragi ön sipariş müşterilerine Noel için zamanında olacağını söyledi.

Daha sonra 19 Aralık’ta Bragi de bu vaat edilen teslimatı karşılamayacaklarını açıkladı. Son hakaret, onlara hediye etmeyi bekleyen insanlara kullanılan bu crass PDF’nin “… yazdırılabilen, bir zarfla çevrili ve ağacın altında bırakılabilecek” olduğunu belirtti. Merhaba Bragi, Lütfen aşağıdaki resmi yazdırın ve bir zarfın içine koyun. Üstü kalsın.

Her neyse, nihayet buradalar, bu yüzden şimdilik şirketle ilgili sıkıntımı bir kenara bırakmaya çalışalım ve ‘kulaklık’ aslında iyi olup olmadığını görelim.

Kutuda ne var?

“Kulaklık” ı oluşturan 2 birim (Dünya’da bunun iyi bir isim olduğunu düşünen) tamamen tellidir ve şarj cihazı ve taşıma çantası olarak hizmet veren plastik bir kutuya gelir (biraz daha fazla). Bir mikro USB kablosu var, ancak kendi USB şarj cihazınızı bulmanız gerekecek.

Farklı boyutlu kulaklar için 3 fikir seti, 2 silikon ve 1 özel ‘uyumlu’ köpük seti, kulaklarınıza en iyi şekilde kalıpladığı belirtilen.

Özellikler

Bunun gibi küçük kulak içi kulaklıklar fikrini seviyorum ve kablosuzun getirdiği özgürlüğü hafife almak kolay. O kadar küçük olabilecekleri bir zaman görmek zor değil, görünmez olacak, neredeyse implantlar gibi, dijital asistanlarımızın bizimle konuşmadan bizimle konuştuğunu duyabileceğimiz bir zaman görmek zor değil.

“Kulaklık”, çizgiden birçok özellik eksik. Tüm fitness işlevselliği, müzik için 4GB depolama alanı ve jiroskop, ivmeölçer ve diğer sensörler gibi gitti. Ama tüm bunlar sorun değil. Dash kendi iyiliği için çok yaratıcı olmaya çalışıyordu.

Eksik olan şeylerden biri çok daha fazla anahtar. Bu sektördeki rekabetin çoğundan farklı olarak, dava yerleşik bir pil içermez. Yine de onları bu ‘şarj kasasına’ koymanız gerekir (temaslarına mıknatıslarla güzelce girerler), ancak kasayı bir güç kaynağına takmanız gerekir. Umarım Bragi gelecekte bir pil kasası aksesuarı üretecektir.

Şarjdan bahsetmişken, yerleşik 100 mAh lityum polimer pilin boş olmasından biraz daha az sürer ve bu 6 saate kadar kullanımda (bekleme süresi 250 saat). Pil seviyesi, bağlandığında iPhone’un sağ üst kısmında görüntülenir.

A2DP Bluetooth profili (A2DP v1.3, eller ücretsiz profil v1.6, kulaklık profili v1.2) ile herhangi bir akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya başka bir cihazı destekler ve iPhone’umla sağlam bir bağlantı kurar. Son 4’ü ezberleyebilmesine rağmen, bir seferde yalnızca 1 cihaza bağlanabilirsiniz.

Apple EarPods (and as a result AirPods) do not stay in my ears. Onları tutmak için pabuçlarımın altındaki gerekli çentikleri eksik gibi görünüyor ve hareketsiz dururken bile düşüyorlar. Öte yandan kulaklık bana iyi uyuyor, yerinde kalın ve oldukça rahat.

Bu sayfanın altındaki videonun tadını çıkarırsanız, kullanıcının ideal kulaklık üzerindeki kontrollere hafifçe dokunduğunu gösterir, ancak bu yanıltıcıdır. 3 küçük düğmeden birine iyi bir itme vermelisiniz, bu da kulaklığı kulağınıza zorladığınızı ve bu da biraz rahatsız olabilecek.

Bu denetimleri oynamak/duraklatmak (alt düğmenin tek tıklamasını), parçalar arasında geçiş (bir sonraki parça için alt düğmeyi çift tıklayın, önceki için üçlü tıklayın) ve telefon görüşmeleri almak için kullanırsınız.

You can summon Siri (GoogleNow, Cortana) for voice commands (play me the top hits from 1980), all without having to remove your device from your pocket.

You can also activate the ‘Audio Transparency’ feature which allows you to add in a little ambient noise to the mix to be better aware of your surroundings, especially useful if you are a runner or cyclists perhaps.

On windy days you hear a fair bit of rustling noise though as the air hits the auditory microphones. as well as these left and ideal external mics there’s an EarBone microphone too and callers say I sound a little ‘different’ but good.

Müzik?

So how do they sound for music?

With Knowles balanced Armature speakers (Frequency range:20 – 20.000Hz) A2DP profile, AAC and SBC audio codec, the Headphone delivers a rich, dynamic stereo experience anywhere, anytime.

That sounds great doesn’t it. but when I first listened to EDM and electronic music the Bragi’s bass was very disappointing.

However things got much better for me when I swapped over to those Comply memory foam tips. Yapabilirsinmaximise the bass by ensuring they are well into your ears and sealed properly. The foam absolutely improved both the bass and the comfort for me.

With these ideas fitted they are a bit a lot more finicky about snapping into the charger though and usually require a push to squeeze the foam to allow the contacts to seat properly.

They don’t go as loud as I like and I know from experience that this sort of headphone needs to go much louder when listening to spoken word (like watching a movie) during a flight. thankfully my video playing app of choice Infuse can improve the volume.

Rekabet

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Wireless Earbuds, yobola Wireless Headphones, IPX5 waterproof Wireless Earphones Touch Control,…
17,380 Reviews
£22.99
Amazon’a Git

2
Wireless Earbuds Bluetooth Running Headphones,Bluetooth Earphones with Ear Earphones Sports…
1,528 Reviews
£25.98
Amazon’a Git

3
Wireless Earbuds Bluetooth, yobola Wireless Headphones HiFi Stereo, IPX5 waterproof Wireless…
3,180 Reviews
£25.49
Amazon’a Git

Our ‘The Headphone’ cost $119 on a launch special, but now retails for $149. even at this price they are still pretty much the least expensive in class though. They’re a bit more affordable than Apple AirPods, have better battery life, arguably better controls and maybe best of all don’t make you look like Dork of Borg. Here’s some of the closest competition…

Apple AirPods ($159)

Samsung gear IconX ($199)

Motorola VerveOnes+ ($250)

Jabra Elite sport ($250)

Bragi dash ($299)

Karar

Despite the silly name and blundered launch they’re not bad then. I ended up re-writing parts of this review as I nearly returned them for a refund before I changed to the Comply tips.

I’d still like a lot more bass and for them to go a bit louder. however I’m already using them enough (often just the ideal ear in to enjoy youtube etc) to justify the £100 I paid for them on the launch special so I’m going to keep them.

Sıradaki ne?

Perhaps it’s unrealistic to hope that minimalist models like this can ever sound as good as ‘proper’ headphones. After a couple of years I can still highly recommend the similarly priced Jabra Revo Wireless (read my review here) The a lot more headphones I listen to the a lot more I think the Jabras are hands down the greatest wireless bluetooth bargain around.

There are three relatively new bad kids Bluetooth headphones that are making a lot of waves. The Bose QuietComfort 35, the Sennheiser PXC 550 and the Sony MDR-1000X. maybe it’s time to bite the bullet, raise my budget and try one of them. MEn üst düzey kablosuz kulaklıklar için av devam ediyor.

Bragi.com: İnceleme: Jabra Revo Kablosuz Bluetooth kulaklıklar

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *