Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Legacy Home Automation vs Smart Home & DIY Profesyonelleri

Legacy Home Automation vs Smart Home & DIY Profesyonelleri

İşte beni şaşırtan ilginç bir podcast.

DIY akıllı ev platformlarının erdemlerini geleneksel sistemler üzerinde öven 2 akıllı ev profesyonelinin olduğunu görüyorsunuz.

Fark ne?

‘Akıllı ev’ ve ‘ev otomasyonu’ tanımlarına katılmıyorum, ancak çevrimiçi sistemlerin çok daha hızlı güncellenebileceği konusunda anlamlarını alıyorum (bunu okuyun). Ancak bulutun dezavantajlarından hiçbirinden bahsetmiyorlar.

Ancak bu ilginç bir tez, hatta daha da fazlası, kullanıcıların değişiklikleri yapmak için (ve müşterilerinden daha fazla kazanmalarını) yerine getirmeleri yerine kendi sistemlerini yapılandırabilmeleri için olumlu tepkilerini duyduğunuzda.

Markalar?

Ev sahibi Kris Gamble ve JJ Canon, geçmişte uğraştıkları ‘eski’ markaların hiçbirini isimlendirmemeye dikkat ettikçe, Nest’i tercih ettikleri yenilerinden biri olarak bahsettiler. Bu sayfayı KRIS’in web sitesinde, 2.200 £ karşılığında profesyonel olarak yüklü bir Google Nest Smart Home sunan daha özelleştirilmiş.uk.com’da buldum.

Bu nerede bitiyor?

Şüphesiz, sistemler bulut aracılığıyla gittikçe daha fazla entegre hale geldikçe ve daha kolay kurulum ve kurulum daha kolay, pazarın bu alt ucunda onlar için çalışmak tamamen kaybolacak mı?

Öyleyse, bu hindi Noel için oy kullanıyor mu yoksa herhangi bir DIY becerisi olmadan merak eden teknoloji için kazançlı bir niş bulan iki akıllı iş adamı mı?

Aşağıdaki Bölüm 63’ü izleyin veya Digital Ramble Podcast’e abone olun.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest2
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *