Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Bir tasarımcıya sorun: Çok Kullanımlı Çamurlu ve Çamaşır Odası

Bir tasarımcıya sorun: Çok Kullanımlı Çamurlu ve Çamaşır Odası

S. Çamurumuzu bir çamur odasına dönüştürmek istiyorum. Girişi oldukça sık kullanıyoruz, bu yüzden oda da harika görünmeli ve katlar, ayakkabılar, merkezi vakum hortumu ve çamaşır sabunları için depolama almalı. Oda yaklaşık 10 ′ x 10 ′ ve 2 ′ x 6 ′ dolaba sahiptir.

– P.M., Ottawa (Kendi sorunuzu göndermek için bir Designer ™ sayfamıza bakın.)

A. Alanınız iyi bir boyuttur ve tüm gereksinimlerinizi dahil etmelidir! İlk olarak, ilham odamızda olduğu gibi duvarlarda daha da koyulaşmayı düşünün. Benjamin Moore’un Kendall Charcoal (HC-166), mevcut mavinizden biraz daha dramatik olan koyu bir gri.

Üst ve alt dolaplarınızı çıkarın. Sayacınızın ve lavabonuzun bulunduğu yerde istiflenebilir bir yıkayıcı ve kurutma makinesi takın. Ardından, yeni bir 24 ″ çapında dolap, 18 ″ uzun bir çekmeceli banka ve tek kase lavabo takın (lavaboyu, sıhhi tesisatınızı yeniden yapılandırmayı gerektirebilecek cihazların yanında en iyi oturacak şekilde hareket ettirin). Kömür gri duvarlarına karşı güzel bir şekilde ayrı durmak için beyaz boyalı bir kaplamada temiz, çalkalayıcı tarzı olan dolapları arayın. (Yıkayıcı ve kurutma makinesinin yanını kapsamak için paneller satın alın.) Üst üstler yerine, sabun kutularını, giysi pimlerini ve diğer çamaşır öğelerini tutacak kadar derin kurtarılmış ahşap rafları düşünün.

Bir çamaşır odasında her zaman büyük bir musluk hoş karşılanır. Moen’den Arbor musluğunun klasik krom kaplamasını seviyorum ve aşağı iniş kabarcığı bir çamur odasında yararlı olacak.

Bir kurutma alanı ve aletlerin karşısındaki duvarda giysileri katlamak için bir masa ekleyin. Ballard Designs’tan Cottagey Beadboard kurutma rafı, çalkalayıcı tarzı dolaplarla koordine edecek ve kullanılmadığında duvara düzgün bir şekilde katlanacak.

Mudroom verimliliği için, depolamayı en üst düzeye çıkarmak için dolabı profesyonel olarak raflar ve asılı çubuklarla donatın. Ayrıca, kolayca ulaşmanız için ihtiyacınız olan çantaları, paltoları ve eşyaları asmak için açık duvardaki restorasyon donanımından kroma birkaç mason kancası ekleyin.

Son olarak, biraz dekoratif ilgi için Robert Allen’ın Ametist’teki Freja’dan yapılmış bir Roma gölgesi var.

Çok daha fazlasını bir tasarımcı yanıtı sorun. Ayrıca, ASK A Designer ™ sayfamızdan talimatlarla kendi sorunuzu gönderin.

1. Kumaş, Robert Allen. 2. Musluk, Moen. 3. Kurutma Rafı, Ballard Tasarımları. 4. Kanca, restorasyon donanımı. 5. Boya, Kendall Kömür (HC 166), Benjamin Moore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *