Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Otomatik Ev 2.0 – #22 Tam olarak bir Loxone Wise House Sisteminin maliyeti nedir?

Otomatik Ev 2.0 – #22 Tam olarak bir Loxone Wise House Sisteminin maliyeti nedir?

Gelişmemizin tamamlanmasına yaklaştıkça bir Loxone House otomasyon sistemi masrafı hakkında büyük endişeler alıyorum. Çok azımız para hakkında konuşmayı seviyoruz, ancak bir sistemin sizi o zamanlar getirebileceği konusunda tam olarak nasıl bir anlaşma yapıyorsunuz?

Kesinlikle bir ‘Bir dize parçası ne kadar uzun bir soru ve programın evinizin boyutuna ve ihtiyacınız olan özelliklere bağlıdır. Loxone’un konuyla ilgili olarak belirlenmesi gereken birkaç pratik şey var ve bu kısa makalede bir bütçe belirlemek için birkaç kavram belirlediler…

Genel olarak konuşursak, bilge bir ev kurulumunda mülkünüzün değerinin% 2’si ile% 2 arasında bir yere ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

ve…

Bilge bir ev tesisi genellikle bir mutfakla aynı şeyi giderir.

3 Yataklı Yarı’nda bir mutfak alanına 10 bin £ harcıyorsanız, Loxone sisteminiz aynı fiyatın etrafında olabilir. Ayrıca 10 yatak McMansion’unuzda 100 bin sterlinlik bir mutfak alanınız varsa, benzer bir toplamı da geniş bir sisteme harcayabilirsiniz.

Aynı şekilde bunu tavsiye ediyorlar …

Genel bir başparmak kılavuzu olarak, geleneksel olarak kablolu aydınlatmadan, ısıtmanın yanı sıra Loxone ile her birinin ‘akıllı’ versiyonlarına gitmek istiyorsanız, elektrik kurulum bütçe planınızı ikiye katlamayı gerektiğinizi belirtiyoruz. .

Programın bunlar, çok daha az veya daha fazlasını harcayabileceğiniz gibi sadece yönergelerdir.

Artı eksi

Aynı şekilde, bilge ev bütçe planınızda ele alınacak geleneksel bir gelişmede genellikle ödeyeceğiniz alanları da dikkate almayı unutmayın…

Örneğin, hareket sensörlerinin yanı sıra bir alarm bütçesinden tuş takımı pahasına, elektrik bütçesinde aydınlatma, valf aktüatörleri ve ısıtma bütçesinde termostat vb. Bir Loxone Parça Listesinin bir kısmı, maliyetler zaten bir kenara bırakmış olabileceğinizden fazla ve geçmiyor.

Değer

Nihayetinde sadece bir ev otomasyon sisteminin değerini kendi evinizde seçebilirsiniz.

Ancak, DIY sistemlerinden farklı olarak, profesyonel olarak kurulu uygun bir ev otomasyon sistemi, zaman endişeleri satıldığında mülkünüzün değerine eklemelidir.

loxone.com

Projeye uymak için Instagram’ımıza göz atmayı, otomatik House 2.0 blog mesajlarının geri kalanını kontrol etmeyi ve kendi yapımızda kullandığımız tüm ürünlerin bağlantılarını keşfetmeyi unutmayın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *