Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized CommandFusion Iviewer Lite Plus Android uygulamasını

CommandFusion Iviewer Lite Plus Android uygulamasını

Söylentiler doğruydu, CommandFusion iTunes mağazasında Iviewer Lite’ı piyasaya sürdü. £ 34.99 uygulaması, DIY House Otomasyon pazarına ve yazılım uygulamasının tam sürümünde sınırlamalara uymaya yöneliktir – her GUI maksimum 200 nesneye (düğmeler, kaydırıcılar, vb.) Sahip olabilir. Sayfalar ve bir iPad’deki alt sayfalar, 10’un entegre bir toplamı ile sınırlıdır (iPhone/iPod sınırsızdır). GUI bağlantı (bir GUI dosyası daha başlatma) izin verilmez.

CommandFusion’ın Iviewer’sı, uzman otomasyon uzaktan yönetimi ürünümüz, artık DIY otomasyon bireyleri ve daha küçük otomasyon projeleri için geliştirilen bir “Lite” sürümünde mevcuttur.

Bugün mevcut olan iOS App Iviewer Lite, DIY bireyleri ve daha küçük otomasyon sistemlerinin yükleyicileri için bir iOS cihazında kendi özelleştirilmiş grafik ayrı ayrı arayüzlerini (GUI’ler) üretmeleri için masraf verimli bir yöntem sunmaktadır. Bu GUI’ler, Ethernet aracılığıyla kontrol edilebilen her türlü sistemi yönetmek için kullanılabilir. CommandFusion’ın tamamen ücretsiz ‘Guidesigner’ Windows programını kullanan bireyler, istedikleri yöntemi görünen bir GUI üretebilir. Iviewer Lite için bazı olası kullanımlar arasında bir ev ev eğlence sistemini, bir ısıtma/soğutma sistemini veya bireyin hayal edebileceği başka bir şey bulunur.

Zaman, Iviewer’ı yalnızca DIY kullanıcıları için değil, daha az zorlu sistemlerin yükleyicileri için çok daha fazla kullanılabilir hale getiren bir masraf verimli hizmet sunmamızın en iyisidir. Segmentindeki para için en iyi değeri sağladığına inanıyoruz. ”Dedi Jarrod Bell, kurucu ortağı Commandfusion.

DIY ve az kurulum pazarı için geliştirilen Iviewer Lite, Iviewer 4 – CommandFusion’ın Uzman Otomasyonu Yönet Ürünü ile aynı güçlü otomasyon motorunu kullanıyor. Bireyin dinamik malzemeli güçlü bireysel arayüzler ve jestler, listeler, animasyonlar, JavaScript API gibi gelişmiş performans ve daha fazlası gibi gelişmiş performans üretmesini sağlar.

Ana Özellikler

Yönetilebilecek her türlü ağa bağlı gadget için GUI oluşturun – Ev Otomasyonu ve Yönetme Sistemleri, Yönetim Kurulu, Ders Tiyatroları, Yatlar, Medya Merkezleri, Uzaktan Yönet Araçları, vb.

App Store ile Satın Alın – Bir kez satın alın, müşterilerle bağlantılı her türlü gadget üzerinde kurulmuş Apple Kimliği

Doğrudan gerektiği gibi çok sayıda sistem (TCP/UDP/HTTP), ekstra donanım gerekmez.

Güçlü JavaScript API ile mantık komut dosyası

Guidesigner Yazılım Uygulaması (ÜCRETSİZ) ile tüm arayüzü tamamen kişiselleştirin

Portre ve Peyzaj Modları için Farklı Sayfa Görünümleri Oluşturun

DIY otomasyonu için uygun maliyetli

Tüm iOS araçlarını destekler (iPad’ler, iPhone’lar, iPod Touch)

Kendi otomasyon donanımımız da dahil olmak üzere her türlü yönetici sistemle çalışır

Ayrıca CommandFusion, şu anda Google Play Store’dan sunulan Iviewer’ın Android sürümünü de yayınladı. Her iki uygulama için aşağıdaki bağlantılara göz atın.

commandfusion.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *