Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized HD bağlantı lansmanı Hdanywhere Modüler Modüler HDMI HDBaset Matrisi

HD bağlantı lansmanı Hdanywhere Modüler Modüler HDMI HDBaset Matrisi

HD bağlantı yeni bir üst düzey HDMI matris anahtarları açıkladı. Hdanywhere Modüler Aralık İngiltere’de tasarlanmış ve inşa edilmiştir ve profesyonel montajcılara ve entegratörlere yöneliktir.

Sistem, tek bir CAT5E/6 kablosu üzerinden sıkıştırılmamış HDMI, Hızlı Ethernet, Ethernet üzerinden Güç, CEC ve IR’yi taşıyabilir. Tam IP / Web tarayıcı kontrolü, sistemin yeni “Heartbeat-OS” işletim sisteminden edinilebilir ve diğerleri arasında Control4, Crestron, AMX ve RTI için sürücüler mevcuttur.

Donanım, kuruluma uyacak şekilde farklı modüllerle özelleştirilebilir ve bu Mart ayından itibaren bayilere sunulacaktır. Tüm PR ve video için okumaya devam edin.

Hdanywhere Modüler, entegratörlerin her projenin bireyselliğiyle mükemmel bir şekilde eşleşen ısmarlama oluşturma HD dağıtım sistemlerini ısmarlama sağlayan oldukça özelleştirilebilir bir HDMI matris anahtarlayıcıdır.

Patentli bir değiştirilebilir giriş/çıkış (G/Ç) modül seçenekleri sayesinde, entegratörler her TV konumu için hangi sinyal iletim teknolojisinin kullanıldığını belirleyebilir. Lansmandaki modüller, hepsi tek bir sistemde karıştırılabilen ve eşleştirilebilen, böylece pahalı kullanılmayan kapasiteyi ve gereksiz işlevselliği ortadan kaldırabilen HDMI, Full HDBaset ve HDBaset-Lite içerir. İki şasi boyutu mevcuttur: 4 inç / 4 çıkış (MOD44) ve 8 inç / 8 çıkış (MOD88). Modül seçenekleri şunları içerir:

HDMI (Ethernet ile Yüksek Hız)

HDBaset (5play 100m) = sıkıştırılmamış HDMI, hızlı Ethernet, Ethernet üzerindeki güç (POE), CEC ve IR tek bir CAT5E/6 kablosu üzerinden.

HDBaset-Lite (3play 70m) = tek bir CAT5E/6 kablosu üzerinden sıkıştırılmamış HDMI, POE, CEC ve IR.

HD dağıtım teknolojilerini karıştırma ve eşleştirme yeteneği, entegratörlerin projenin kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış matrisi özel olarak oluşturmasını sağlar. Örneğin, bir akıllı TV konumu, HDMI, IR kontrolü ve çevrimiçi içerik için bir LAN bağlantısı sağlamak için tam bir HDBaset modülü kullanabilir. Sadece HDMI ve IR kontrolü gerektiren ikinci eski bir HDTV konumu, daha uygun maliyetli, ancak yine de mükemmel şekilde uygun HDBaset-Lite modülünü kullanabilir. İki farklı modül aynı matris içinde kullanılabilir.

Sonuç olarak, son kullanıcı için performans veya işlevsellikte herhangi bir değiş tokuş olmadan daha iyi değer sistemleri elde edilebilir. Proje mevcut şasiyi aşmak için ölçekte artar veya işlevsellik gereksinimleri değişirse, tüm modüller kolayca değiştirilebilir ve daha büyük bir şasiye taşınabilir. Bu, benzersiz bir patentli alan yüklenebilir modül tasarımı sayesinde orada ve daha sonra yerinde yapılabilir.

HD Connectivity (HDC), yenilikçi sistemi “entegratörler için şimdiye kadar inşa edilen en iyi HDMI matrisi – modüler, yönetilen ve izlenen” olarak pazarlamaktadır. Müthiş Britanya’da tamamen tasarlanan, tasarlanan ve inşa edilen HDC’nin Modüler Geliştirme Ekibi, HDany Where’nin ürün tasarımını ve mühendisliğini yeni bir performans seviyesine götürdü, onların görüşüne göre HD dağıtım sisteminin yeni bir sınıflandırması yarattı: ‘Yönetilen HDMI matrisi’.

Modüler aynı zamanda Hdany Where’nin yepyeni işletim sistemini kullanan ilk matrisidir: özellikle entegratörler için tasarlanmış sofistike bir matris yönetim yazılımı olan ‘Heartbeat-Os’. Yönetilen bir ağ anahtarına benzer şekilde, Matris kontrol paneline IP veya Web arabirimi aracılığıyla doğrudan veya uzaktan erişilebilir. Entegratörler, sistem heath, kablo mesafesi, bağlantı bant genişliği ve bütünlük, hatalar ve diğer teşhisleri analiz etmek için gerçek zamanlı bilgileri görüntüleyebilir. IP, EDID, MSC ayarları, bağlantı noktası atamaları ve ürün yazılımının yapılandırmalarını değiştirmek, yedeklemek ve geri yüklemek de mümkündür. E-posta uyarısı bildirimleri, normal sistem sağlık raporları için planlanabilir veya elektrik kesintisinden sonra otomatik yeniden yeniden yapılanma veya yetkisiz yapılandırma değişikliği gibi meydana gelen temel olaylar tarafından tetiklenecek şekilde ayarlanabilir.

Chris Pinder (HD Connectivity Genel Müdürü): Hedefimiz, dünyanın en iyi HDMI matrisi olan İngiltere’de inşa etmekti. Sadece vatansever gurur duygusu değil, aynı zamanda öngördüğümüz kaliteye göre inşa edilen kendi tasarımlarımızı ve yeniliklerimizi görme arzusundan. İngiltere’de modüler projeyi korumak, gebe kalma, tasarımdan üretime kadar, kalite ve detaylara dikkate akut bir odaklanabildiğimiz, genellikle uzak doğu ile çalışırken önemli ölçüde seyreltildiğimiz anlamına geliyordu. Modüler, HD dağıtım kategorisinde, eşleşecek performansla güzel bir şekilde yapılmış yeni bir ürün sınıfıdır. Ve her sistem entegratör tarafından ısmarlama olarak inşa edildiğinden, özel kurulumun tanımıdır.

Anında Kaynak Anahtarlama IP sürücüleri, Control4, Crestron, AMX ve RTI dahil olmak üzere tüm ana kontrol sistemleri için ücretsiz olarak paketlenmiştir. Sistemin tüm bileşenleri ayrı olarak satılır; Şasi, giriş modülleri, çıkış modülleri ve alıcı seçenekleri. Tüm modüller ve TV alıcıları POE’ye sahiptir, yani ayrı bir güç kaynağı gerekli değildir.

Modüler seri profesyonel bir aralıktır ve başlangıç ​​perakende fiyatı 4×4 matris için 3.500 £ ‘dır.. HD bağlantısı, 499 £ ‘dan diğer 4 giriş 2 çıkış cihazı kurulumunu sağlayabileceklerini söylüyor.

Hdanywhere.co.uk: Daha fazla AV dağıtım makalesi

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *