Veebeam tv

sponsorlu Post HD Streams Times yakın zamanda İngiltere’de yeni bir IP TV flama – Veebeam – inceledi. İçeriğini televizyonunuza ışınlamak için USB dongle’ı bilgisayarınıza takmanız yeterlidir. Windows 7, Vista, XP Plus Mac OSX ile çalışır ve BBC iPlayer ve YouTube gibi şeyler de dahil olmak üzere bilgisayarınıza televizyonunuza kablosuz olarak göndermek için tasarlanmıştır.

2011 gerçekten IPTV’nin ana akıma vurduğu yıl olacak. Giderek daha fazla aile, en küçüklerini izlemek yerine 4OD, ITV oyuncusu ve diğer birçok hizmeti evdeki en büyük ekranlarına aktarmak istiyor. ABD, nüfusun önemli bir kısmının uydu ve kablo hizmetlerini iptal ettiğini görüyor ve bunun yerine, örneğin iTunes aracılığıyla gerçekten ilgilendikleri seri için ödeme yapmayı tercih ediyor.

Veebeam’in en ilginç özelliklerinden biri, dizüstü bilgisayarınızdan TV’nize bir film gönderme yeteneğidir ve yine de dizüstü bilgisayarınızda çalışmaya, göz atmaya, e -posta göndermeye veya başka bir şey yapmaya devam etmenize izin verir.

139 £ Little Black Box, net renkli görüntüler için tam 1080p HD içeriğini destekler ve optik çıkışı 5.1 dijital surround sesi de iletmenizi sağlar. SD içeriğinden memnunsanız, sizin için 99 £ değerinde bir veebeam var.

Öyleyse, Times incelemesine göre sistem gerçek dünyada nasıl çalışıyor-“Şık sadelik ve kullanıcı dostu olması için Veebeam’i yenemezsiniz”. Veebeam’i satın almak için aşağıdaki bağlantıya göz atın ve yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Veebeam: Şimdi Satın Alın: TV’nizde yayın

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *