Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Maskeli yükleyicinin Blu-ray sunucularını

Maskeli yükleyicinin Blu-ray sunucularını

en güncel blog yazısında ele geçirmesi, maskeli yükleyicimiz sabit disk hidef video medya sunucuları hakkındaki iç düşüncelerini ve müşterilerinin 15 ila 20 tb ile sık sık çalışmanın nasıl bir şey olduğunu ortaya koyuyor. veri.

Son zamanlarda sessiz kaldım ama rafta bulundum. Bu sefer biraz rant ve esas olarak HDD ses / video sunucuları ile ilgilidir… belki de özel olarak üretilen yükleyicilerin zamanlarının çoğunu A / V’de harcadıklarını belirtmek için iyi bir zaman (tekrar)

Uygun “yetişkin” medya sunucularına yapışan bir yaşam sürüyoruz. Yani Çok sayıda disk, çok fazla işten çıkarma, disk veya disk çeşitliliği sorunları vb. Hakkında çok sayıda bildirim vb. İdeal şimdi hiçbir sunucunun yanında satıyorum… ve bunun nedeni herkesin “yüksek çözünürlüklü” bir sunucu istemesidir. Tüm iyi kit tozunu kuru tutuyor.

3 ürün aralığı satıyoruz, Kaleidescape, Imerge ve Idyl

Hepsi iyi. Bugün hiçbiri HD-DVD veya Blu-ray kaynaklarıyla ilgilenmiyor ve daha da önemlisi, hiçbiri gerçekten büyük bir HD kütüphanesi konusuna gerçekten katılmadı.

Bir Blu-ray idyl ürünü olacağına inanıyorum ve ilk pazar bile olabilir. Buna Idyl Server için çalışan bir AMX modülü olacağına inanıyorum. Buna inanıyorum ama hala bekliyorum. Bu gerçekten İngiltere’deki en iyi değer medya sunucusu platformu olabilir, ancak ideal şimdi 6 aydan fazla bir ileri satış satın alma kitabımız var ve içinde sadece birkaç idyl var.

Eğer idyl bir dizi küçük sorunu çözebilir ve AMX ile iyi entegre edebilirse, gerçek bir oyuncu olurdu. Bizim için ideal değil. Nas, rakiplerinin hiçbirinin bir gün böyle olmayacağını fark ederek, orada 18 TB malzemenin olduğunu söylerseniz sizinle oynayacaktır. Bu rahatsız edici bir durum çünkü ürünü gerçekten seviyorum – ekli ekran görüntülerine bir göz atın, kaygan. Ve hoşuma gittiğim için AMX modülü hazır olduğunda güncellenmiş bir inceleme yapacağım.

Imerge oldukça farklı. Bir kere, Idyl’in maliyetinin iki katında olduğu gibi gerçekten oldukça pahalı – ve fiyattaki bir kaleidescape’e yaklaşıyor. Kaleidescape o kadar iyidir ki, dışarıda sormadan önce zeminden emin olmanız daha iyi olur. Ancak Imerge MS5000 iyi bir iş çıkarıyor.

Imerge MS5000 size 3 TB depolama, yağma 5 ve seksi web yönetimi arayüzü sunar. Yükleme açısından, hizmetteki en iyi AMX modülünü verir (bazı kötü hatalar olsa da, lütfen düzeltin). İki bağımsız video çıktısına sahip olmak (şartlar ve koşullar uygulanır), normal özel bir kurulum ortamında onu çok daha kullanışlı bir canavar haline getirir. Özetle, T havalı, kaygan… muhtemelen hala yüz yüze zorluklarda kaleidescapes tarafından dövülüyor.

Yeterince paranız varsa hala bir seçenek var.

Kaleidescape güzel bir şekilde inşa edilmiştir. Artıklık ile uğraşma şekli harika. OSD arayüzü dikkat çekicidir – piyasadaki diğer tüm ses / video ürünlerinden daha iyidir. Çalışırken, bu sektörde gördüğüm her şeyin en iyi kullanıcı arayüzüne sahiptir. Aynı zamanda bir sürü paraya mal olur. Pahalı ama paranızı şimdi ideale harcamaya değer.

Fakat gelecekte ne yapacağımızı belirtiyoruz? Alışkanlıkla 10-15 TB veri yönetiyoruz (ve bu çok şey gibi geliyor). 300TB’yi yönetmemiz gerektiğinde ne olur. Bu şeyler için her zaman endişeleniyoruz. Profesyonel bir medya sunucusu istiyorsanız, büyük bir DVD koleksiyonunuz var ve Blu-ray almaya başladınız.

Kaleidescape.com: Imerge.co.uk: dfsolutions.co.uk

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *