Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Tesla Powerwall Home Pil [Video ile güncellendi]

Tesla Powerwall Home Pil [Video ile güncellendi]

Elon Musk, ne bir erkek, onu tek başına sevmelisin. Günümüz teknolojisi kahramanı, Tesla’nın son zamanların en kötü sırrını doğruladı – eviniz için yeni bir pilin piyasaya sürülmesi.

Tesla Powerwall Home Pil, birkaç şey yapmak için geliştirilmiştir. Öncelikle büyük bir UPS gibi çalışır, tüm eviniz için gücü garanti eder veya en azından içindeki temeller.

Ve eğer güç açlığımız üretimi geride bırakmaya devam ederse, bu yakın gelecekte gerekli olabilir.

İkincisi, pil, üretebileceğiniz gücü kendi yenilenebilir kaynaklarınızdan saklayabilir. Kötü şöhretli güvenilmez rüzgar tarafından üretilen elektriği düzeltmek, esinti sırasında fazlalığı depolamak ve sakinleşmeye dalmak için idealdir. Güneş de gece saatlerinde biraz sorun yaşar ve aynı şey geçerlidir.

Ya da kendi elektriğini üretmeyenler için, daha ucuz olmayan gece saatlerinde ev pilinizi şarj etmeye ve daha sonra gücü gündüz kullanmaya ne dersiniz?

Sistem 10 kWh (3.500 $) ve 7 kWh (3.000 $) konfigürasyonlarda olacak ve on yıllık bir garanti (on yıllık bir uzatma seçeneği ile) olacak. Tesla Energy, bu yaz ABD’de teslimatların başlayacağını söylüyor.

Teslamotors.com/powerwall

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *