Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized ALERTME Partners, Telco ve Isıtma Kontrolleri Firmaları

ALERTME Partners, Telco ve Isıtma Kontrolleri Firmaları

Geçen ay AlertMe, teknoloji-nik şirketlerini daha yüksek hacimli bir işletmeye yerleştirme niyetini duydu.

Sadece birkaç hafta sonra ve firma, Deutsche Telekom ile potansiyel olarak büyük bir anlaşma, Wattbox’ın satın alınması ve smarttheating uygulama şirketi Invensys Controls ile taktik bir ortaklık içeren bir dizi haber duyurdu.

Açık Standartların Geliştirilmesinin Arkasında (OSGI) Kontrol Platformu AlertMe, Deutsche Telekom ile 35 milyona ulaşabilecek telcos ” Akıllı Bağlantı Kutusu ‘için bir dizi ev yönetimi uygulaması geliştirdiğini görecek bir ortaklık duyuruyor. 2012 ortalarından itibaren Alman evleri (telco sağlayıcısına bakılmaksızın) – Kitle pazar ölçeğinde ev otomasyonu ve enerji yönetimi.

Akıllı ev teknolojisi şirketi AlertMe, bugün akıllı bağlantı platformu için bir dizi ev yönetimi uygulaması geliştirmek için bir Açık Standartlar (OSGI) kontrol platformunun geliştirilmesini ve Almanya’nın en büyük telekomünikasyon şirketi Deutsche Telekom ile bir ortaklık duyuruyor. Deutsche Telekom ile ortaklık, AlertMe için ilk kademeli bir Avrupa Telco ortaklığını temsil ediyor ve İngiltere’nin en büyük programı İngiliz gazıyla, ürün ve hizmet sunumunda 20 milyon £ değerinde taktik ortaklığı ve ticari anlaşmasının açıklanmasını izliyor.

Ayrıca, Tüketicilerin Isıtmayı Çevrimiçi, Akıllı Telefon veya SMS aracılığıyla uzaktan kontrol etmelerini sağlayacak bir Smarttheating uygulaması geliştirmek için Invensys ile bir ortaklık duyuruyor, bu da uyarma ‘Killer Uygulaması’ olarak tanımladığı bir şey…

Isıtma, havalandırma, klima ve soğutma (HVACR) kontrollerinde küresel bir lider olan Smarthome Teknoloji Şirketi ve Invensys Controls, bugün, tüketicilerin maksimum konfor için evlerini ısıtma biçiminde devrim yaratacak katil uygulaması geliştirdiklerini açıkladı. ve verimlilik.

Sonunda, AlertMe’nin ısıtma kontrolleri önerisini sıcak suya genişletmek için Wattbox’ı da satın alıyor…

AlertMe the Smarthome teknoloji şirketi, bugün akıllı ısıtma ve sıcak su kontrolleri şirketi Wattbox’ın satın alındığını duyurdu. Edinme, AlertMe’nin ısıtma kontrolleri teklifini sıcak suya genişletmesini sağlarken, ev enerji kontrolüne akıllı otomasyon ekleyecektir.

AlertMe.com: ALERME, evinize açık bir geçit olmak için

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *