Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Video: 2017’deki ev otomasyonu “Bulutta Talking IP”

Video: 2017’deki ev otomasyonu “Bulutta Talking IP”

CNET, son haftalarda ilginç bir akıllı ev tartışması düzenledi. Panel, SmartThings, Amazon Echo, Google Home ve August Locks’tan endüstri içeriden gelenlerden oluşuyordu.

Amazons Echo, bu yıl CES’de her yerde görünüyordu ve akıllı ev dünyasında nispeten kısa bir süre içinde önemli bir etki yarattı.

Bu arada Apple hala HomeKit’in piyasaya sürülmesinden yıllar sonra temel bilgileri bir araya getirmeye çalışıyor. Alexa, Siri’nin öğle yemeğini bu noktada ev asistanı pazarında yemeye hazır görünüyor.

Panelistler 2017’yi, akıllı ev cihazları zaten satın aldığınız ürünlere gömüleceğinden başlangıç ​​noktası maliyetinin “100 dolardan daha az” bir yıl olarak görüldüğü yıl olarak görüyorlar.

SmartThings CEO’su Alex Hawkinson, şirketinin akıllı evin hobi pazarını geçip çok daha yaygın hale geldiğini kanıtladığını açıkladı…

“Rakamlarda erken evlat edinenden ana akıma taşınmayı gösteren bir geçiş gördük.”

Tabii ki hala zorluklar var. Akıllı evi güvence altına almak, tüketicileri ilk sıraya koymak ve veri paylaşımına izin vermek. Mike George, Amazon Alexa / Echo’nun başkan yardımcısı…

“Bir tüketici için yarattığımız deneyim, karmaşıklığı soyutlamak zorundadır”

İyi haber şu ki, bu panelistler işbirliği gücünü görüyorlar. Sonunda, tüm akıllı ev endüstrisinin, entegrasyonun bir kısmında kendi kilitlilerini kıskançlıkla korumak yerine kolay olduğu zaman kolay olduğunu fark eder.

Iotivity ve Açık Bağlantı Vakfı, August Locks’ın CEO’su ve CEO’su Jason Johnson dedi…

“[2016’da] IP ortak dil oldu. Tüm sistemlerimiz o zaman bulutta birbirleriyle konuşuyor ve bulutta Talking IP’nin bu cihazların ve sistemlerin birbirleriyle konuşmasının yolu haline geldiğini gördük. ”

Aşağıdaki video, bütününü izlemeye değer (özellikle Mr Robot’tan ev otomasyon sahnesini görmediyseniz), ancak buluttaki IP ile veri paylaşımı bölümü için 42:10’a atlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki 2015’ten itibaren Cloud Post’taki ev otomasyonumuza göz atın…

Bulut, ev otomasyonunu kurtarmak için gökyüzündeki entegratör olacak mı?

CNET Smart Home: iotivity.org

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *