LOGITECH IPOD PC ve HOME

için Geek Bölgesi için Kablosuz Sistemler …

“Logitech, kablosuz iletişim teknolojisi olan Logitech Music adlı yeni bir tahmini kablosuz teknolojisine dayanan bir dizi ürün sunuyor.

Yeni ürünler PC için Logitech kablosuz kulaklıklar, PC için Logitech Kablosuz Müzik Sistemi ve iPod için Logitech Kablosuz Müzik Sistemidir.

Bu yeni ses ürünleri, iPod ve MP3 için Logitech kablosuz kulaklıklar için Logitech kablosuz kulaklıklarını içeren mevcut ürünlerin mevcut listesine ekleniyor … PC için Logitech kablosuz kulaklıklar, bir bilgisayardaki USB bağlantı noktasına bağlanan küçük bir verici ile birlikte gelir ve 50 metreye kadar (165 fit) bir aralığa sahip entegre bir kablosuz alıcı içeren kulaklıklar. En iyi kulaklıkta bulunan entegre kontroller, kişilerin ses seviyesini ayarlamalarını ve Windows Media Player, musicmatch, winamp, iTunes ve RealPlayer’da ileriye ve geri izleri oynatmalarını, duraklatmasını ve atlamalarını sağlar.

PC için Logitech kablosuz kulaklıklar, ABD’de ve Avrupa’da Ekim ayında başlayacak. Önerilen perakende fiyatı 129,99 ABD Dolarıdır.

PC tüketicileri için LOGITECH kablosuz müzik sistemi ile evde ses dağılımı için üç parçalı servis olacaktır. Bir USB müzik vericisi PC’ye bağlanırken, bir müzik alıcısı standart bir RCA bağlantı noktası veya 3,5 mm jakı aracılığıyla bir ev stereo alıcısına veya multimedya hoparlörlerine takılır. Bunun üzerine kablosuz uzaktan kumanda var. Kullanıcılar daha sonra pratik olarak evdeki herhangi bir odada tüm PC seslerini dinleyebilirler.

USB tabanlı PC Müzik Verici, ses akışlarını doğrudan 100 metreye kadar (330 fit) aralığında müzik alıcısına gönderir. Sistemin kızılötesi uzaktan kumandası, insanların müzik dosyalarını başka bir odadan kontrol etmelerini sağlar, hacim yukarı veya aşağı, dilsiz, oynat, duraklat, ileri ve geri atlama gibi kontrolleri içeren. Uzaktan kumanda iTunes, Windows Media Player, MusicMatch, Winamp ve RealPlayer ile birlikte çalışır.

İPod için Logitech Kablosuz Müzik Sistemi, tam, iki parçalı, tak ve oyun çözümüdür: bir müzik vericisi, herhangi bir taşınabilir müzik çaların standart kulaklık portuna ve bir müzik alıcısına bir RCA aracılığıyla bir ev stereo alıcısına veya multimedya hoparlörlerine bir müzik alıcısına bağlanır. port veya 3,5 mm jak. Karmaşık bir ev ağı gerekmez.

Logitech’in ses şirketi birimi için ürün pazarlaması yöneticisi Ray Weikel, “Bu ürünün bu ürünün müzik koleksiyonlarını müzik koleksiyonlarını yüksek kaliteli ev-eğlence hoparlörleri aracılığıyla paylaşmalarını kolaylaştırmaktır” dedi. “İPod için kablosuz müzik sistemi, akşam yemeği partileri için idealdir. Kanepeden veya yemek odası masasından insanlar, oynatıcıları oynatır, oynatma listesinden çalma listesinden atlayabilir, oynatıcısını uzaktan kumanda olarak kullanabilir.”

Son, ama en az değil, iPod için Logitech kablosuz müzik sistemi iki cihazdır. Verici ve alıcı, imalatta eşleştirilir ve takılı olduğunda anında bağlanacaklarını ve bağlı kalmasını sağlar. Müzik vericisi ses akışlarını doğrudan alıcıya 10 metreye kadar (33 fit) aralığında gönderir.

İPod için Logitech Kablosuz Müzik Sistemi, ABD ve Avrupa’da Ekim ayında başlayacak. Önerilen perakende fiyatı 149.99 ABD Dolarıdır. “Geek Bölgesi’nden

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *