2011 Stil Blog Yazarları Etkinliği

İkinci Kanada tarzı blog yazarları buluşması, geçtiğimiz hafta sonu Toronto’nun King Street West’teki şık brassaii’sinde yer aldı. Blog yazarları, geçtiğimiz yıl hangi yeni stil bloglarının ortaya çıktığını ve hangilerinin Web World’de gelişmeye devam ettiğini keşfetmenin yanı sıra ağa, schmooze, nibble’a akın etti. Konuklar, stil pazarında çalışan blog yazarlarından tam zamanlı annelere, gündüz avukatlara ve geceleri blog yazarlarına kadar uzanıyordu. Bu yıl daha da büyük bir katılım vardı – 70’den fazla blogcu! – yanı sıra daha da fantastik sponsorlar ve ödüller. Ayrıca, organizatörler Vitania Liscio ve Daniella Zitella, HGTV Star ve Sarah Richardson tasarımcısı Tommy Smythe’yi konuk konuşmacı olarak ele aldı.

Ayrıntılar ve geçen yılki etkinlik resimleri için buraya tıklayın.

İşte IKEA, Delta, Crate & Barrel ve Rowenta gibi sponsorlardan çekiliş ödüllerinden sadece birkaçı.

Daniella (elbise, stil ve dekor) ve Vitania (Verdigris Vie) etkinliği organize etmek için harika bir görev yaptı.

Brassaii, her şey tasarım hakkında sohbet etmenin yanı sıra karıştırmak için mükemmel bir yerdi.

İşte Decor Happy’den Vanessa Francis, Bijou’dan Christine Dovey ve Boheme ve Eye Sea Pretty’den Amy Parrag.

Kadınlar birçok ödül için teşekkür ederler? Delta’dan (solda) Anita Griffin ve Rowenta’dan (orta) Laurie Hall, SAF Effect blogundan Susan Forint ile takıldı.

Wendy Hicken, Swag Torbalarına yakın tutarak hayattan etkilenen Staci Edwards’ın yanı sıra süslemek için Wendy Hishicken!

Günlük rastgele (solda) Brittany Stager, Amanda Cromwell Design’dan Amanda Cromwell, Life’dan Janice Casagrande otuz, değil mi?

Escapade’den (solda) Sharalee Mushore, tasarım uğruna Sandi Tower, Elbise, Stil ve Dekor’dan Daniella Zitella ve Suite Henry’den Maria Miller, Delish Finger Foods’un tadını çıkarıyor.

Özel konuk Tommy Smythe, Decor Happy’den Vanessa Francis (solda), ikinci rüzgar iç mekanlarından Ana Castanheira, Wall Candy’den Sarah Gunn (sağdan ikinci) ve Christine tarafından Dekor’dan Christine Da Costa (en sağda).

Tommy, Tasarımcı Sidekick Sarah Richardson ile İsveç’e yaptığı gezinin yanı sıra İsveç’e yaptığı gezinin hikayeleriyle kalabalığı kıkırdadı. Ayrıca stil endüstrisinde bloglama hakkında bazı değerli ipuçları geçti.

Daniella (solda) ve eski H&H stil editörü Andrea Mills (şimdi IKEA’da) Tommy’nin tüm bu harika ödülleri getiren şanslı kazananları çizmesine yardımcı oluyor.

Sonuçta, bir daha başarılı blog yazarı Meetup. Mevcut tüm yenilikçi kediler sayesinde stil diyaloğunun devam etmesi!

Fotoğraf kredileri: Leah Kirin, kalıcı anlar fotoğrafçılık

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *