Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Haftanın faydalı cihazı: ITSIE Basit Tek Dokunuş Kablosuz Qi Kablosuz Araç Kurulumu

Haftanın faydalı cihazı: ITSIE Basit Tek Dokunuş Kablosuz Qi Kablosuz Araç Kurulumu

çünkü iPhone’un son olarak kablosuz şarjı var, Qi’de geliştirilen yeni bir araç beşiği aramanın zamanı gelmişti. 2015 yılında satın aldığım Iottie Basit One Touch 2, 3 yıl sonra hala güçlü oluyor. Hanehalkı üyeleri, yıllar boyunca çok daha fazlasını satın aldı ve her zaman fantastik olduğu gösterildiği gibi, güvendiğimiz markanın kablosuz bir versiyonunun olup olmadığını görmek istedik.

Neyse ki Iottie, basit tek dokunuşla 4 Qi Kablosuz Araç Kurulumu (Model HLCRio134) ve ihtiyaç duyduğumuz gibi yayınladı.

Yeni kablosuz Hızlı Şarj Dasheri ve ön cam takımı, aynı türde Süper Güçlü Yeniden Kullanılabilir Jel Enayi türünün yanı sıra, V2 Cradle’mda da aynı şekilde patentli basit tek dokunuşlu yükleme sistemini kullanır.

Set, emicinin gösterim panosunuz gibi pürüzsüz olmayan yüzeylere monte etmesini sağlayan kendinden yapışkanlı bir plastik disk dahil olmak üzere istediğiniz her şeyi içerir.

Sütüyle floatımıza takmak bir hitch olmadan gitti. Kol teleskopik ve pivots 225 °. Telefonunuzun kablosuz şarj bobin çizgilerini, Iottie ünitesindeki biriyle düzgün bir şekilde doğru bir şekilde ayarlamanın yanı sıra alt ayakların yerini almanız gerekmektedir.

Kablo televizyonu, 12V elektrik prizinden kısa çizgiden ulaşacak kadar uzun olmasına rağmen, belki de daha gizli bir rota keşfetmemi sağlamak için belki daha fazla metre veya kablonun olması iyi olurdu. Neyse ki kablo televizyonu beşikte sert değil, böylece her türlü mikro USB kurşunla değiştirebilirsiniz. Hafifçe 12V sigara adaptörü, aynı zamanda diğer aksesuarları da takabilirsiniz.

Iottie State, tüm telefonun yanı sıra 2.3 “- 3.72” deki durum kombinasyonlarının yanı sıra Samsung Galaxy: S9, S9 +, Not 8, S8, S8 +, S7, S7 Kenar, Not 5, S6 gibi uyumlu gadget’leri de tutacak. , S6 Edge, iPhone: X, 8, 8 Plus, LG: G6, LG G6 +.

Iottie Basit One Touch 4 Qi Kablosuz Araç Kurulumu, yaklaşık 40 £ ‘dan hemen hemen sunulmaktadır.

Amazon’dan temin edilebilir

4.023 yorum

Iottie HLCRIO134 Basit Tek Dokunuş 4 Qi Kablosuz Araç Smartphone için Hızlı Ücretli Kurulum

2.3 “-3.72” deki durum kombinasyonlarının yanı sıra tüm telefonun yanı sıra
Konumlandırma ve ayarlanabilir yükleme ayağı, kesintisiz bir şarj için mümkün kılar
Qi Kablosuz Hızlı Şarj, Qi kablosuz temel şarjdan daha hızlı bir şekilde daha hızlı bir ücret kadar sunar. Bu işlev yalnızca Qi Kablosuz Hızlı Ücret özellikli cihazlarla uyumludur

Amazon’da satın alma

Iottie.com: Haftanın çok daha fazla araç

Kazanmak

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

2021-10-04 tarihinde son güncelleme / Amazon Ürün Pazarlama API’sinden Affiliate Links / Resimler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *