Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Keene Kiraq ağa bağlı IR ve RS232 Sky HD ve Sky Q

Keene Kiraq ağa bağlı IR ve RS232 Sky HD ve Sky Q

Yönetin Yeni Kiraq modülü, Keene IR’nin herhangi bir yer aralığının bir parçasıdır ve özellikle Skyhd için entegre bir yönetme hizmeti sunmak için geliştirilmiştir. Sky Q sistemleri olarak.

Bunu okuyun: Sky Q İnceleme: Bir Kurulum Hikayesi ve Gerçek Dünya İzlenimleri

Sky Q kutularının ağ üzerinden yönetilmesini sağlar ve IR yayanları fasyaya bağlama gereksinimini ortadan kaldırır. Aynı şekilde, yalnızca tercih edilen alıcının, IR kanamasının sıklıkla sorunlara neden olabileceği birkaç alıcıyla daha büyük kurulumlar için mükemmel olan yönetimi yöneteceğini garanti eder.

İki temel çalışma modu vardır:

Infra Red – Bu modda tüm IR komutları IP’ye dönüştürülür ve kontrol edilecek sistemin belirlenen IP adresine gönderilir. İnfra Red, doğrudan modüle bağlı bir alıcıya veya bir genişletici veya matris anahtarlayıcı gibi bir sistemin çıkışından kablolu bir giriş olarak hedeflenen bir uzaktan yönetime sahip olabilir. IR yayanlar için tipik bir temel olmadığından, Kiraq’ın IR bilgilerini doğru bir şekilde almasını garanti etmek için doğrudan kablolu bir bağlantı bir KIRT (IR çevirmen) aracılığıyla yönlendirilmesini gerektirecektir.

RS232 – Bu modda RS232 komutları IP’ye dönüştürülür ve kontrol edilecek sistemin belirlenen IP adresine gönderilir. IR blaster çıkışını diğer cihazlardan doğrudan bağlamak için gerekli olan sinyal, Kiraq’ın sinyali uygun formatta almasını garanti etmek için bir IR çevirmenine yönlendirilmelidir. KIRT, burada bağlantı şemasına bir göz atın (Acrobat PDF dosyası) Yön kılavuzuna bir göz atın: (not – yeni bir pencerede açılacak) Kutudaki nedir? 1 x Kiraq Modülü 1 x PSU 3 pin İngiltere fiş 1 x IRSR infra kırmızı alıcı 1 x rs232 9 pin seri kablo

IR Uzaktan Modu – Kiraq’taki uzaktan kumandanızın hedefi ve kutuyu ağda gizlenmiş her yerde yönetin

IR Doğrudan Modu – Blaster çıkışını, gökyüzü alıcısına bir tomurcuk yapmak yerine doğrudan KIRAQ’ya doğru Kiraq’a bağlayın

RS232 Modu – Diğer birçok yönetme sistemiyle entegrasyon için seri komutu kullanın.

Control4 şoförleri dahil, diğerleri takip etmek

Amazon’dan edinilebilir.

Keene Networked IR ve Rs232 Sky HD ve Sky Q Systems Kiraq için yönetin

£ 87.20

Amazon’da Satın Alın

[GÜNCELLEME-KIRA-Q ve Demopad yazılımını kullanarak Sky Q kullanarak bu yardımcı doktoru inceleyin]

Keene.co.uk: Sky Q incelememizi okuyun

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *